Katalog Firm i Instytucji Wróć

WióR Kostro, Romaniuk Sp.J.

ul. Gen. Andersa 38

15-113 Białystok

tel.85 664 97 58tel.85 664 97 43tel.85 664 97 55

www.wior.pl
sprzedaz@wior.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

sklep internetowy:
www.wior.pl

e-mail:
sprzedaz@wior.pl

Jazda próbna kuchni:
http://jazda.wior.pl

WióR Sp.J. – firma z 26 letnim stażem, mieszcząca się w Białymstoku przy ul. Andersa 38. Jej właścicielami są Mieczysław Kostro i Mikołaj Romaniuk. Wiór to ponad 4000 m2 własnej powierzchni magazynowej, studio mebli kuchennych oraz przestronny salon sprzedaży. W 2002 roku firma przystąpiła do elitarnego grona firm uczestniczących w programie PFLEIDERER PARTNER (http://wior.pl/2_pfleiderer), co świadczy o długotrwałej i owocnej współpracy z grupą PFLEIDERER.

WióR zajmuje się głównie dystrybucją artykułów do produkcji mebli. Ciągłe dążenie do wzbogacania oferty asortymentowej i poprawy jakości obsługi klienta prowadzi do nieustannego rozwoju firmy. Naszym celem jest dostarczenie takich produktów, aby mogli Państwo wykreować wnętrze spełniające Wasze oczekiwania, wdrażamy trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim i światowym oferując towary wysokiej jakości za przystępną cenę.

WióR jest też autoryzowanym dystrybutorem produktów Blum (http://wior.pl/3_blum]) i jako pierwsi w Polsce oraz jedyni w woj. Podlaskim posiadamy Centrum Doradztwa Dynamic-Space” – JAZDA PRÓBNA KUCHNI.Jest to kompletnie wyposażona „ruchoma” kuchnia, na przykładzie, której można spełnić marzenia każdej Pani domu, która stoi przed dylematem, jak prawidłowo zaplanować kuchnię, by praca w niej sprawiała przyjemność. Korzystając z JAZDY PRÓBNEJ KUCHNI przekonają się Państwo co należy zrobić by wasza przyszła kuchnia była zaplanowana ergonomicznie oraz była indywidualnie dopasowana do Państwa stylu i potrzeb. Jest to bardzo ważne, ponieważ zabudowę kuchenną planuje się na długie lata.

Najważniejsze w tym jest to, że każdy klient może odbyć JAZDĘ PRÓBNĄ KUCHNI korzystając z pomocy naszych pracowników, swojego projektanta czy też wykonawcy. Nasi doradcy przedstawią najnowsze rozwiązania, które pozwolą stworzyć wygodną i funkcjonalną kuchnię.

JAZDA PRÓBNA KUCHNI w naszej firmie jest zupełnie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Więcej: http://jazda.wior.pl.

Nasze główne działania ukierunkowane są na sprzedaż detaliczną i hurtową:

  • Płyt laminowanych, akrylowych, fornirowanych i surowych,
  • frontów meblowych - akryl, drewno, mdf foliowany, mdf malowany, rami aluminiowe,
  • blatów kuchennych,
  • okuć meblowych,
  • obrzeży PCV i ABS,
  • folii PVC,
  • Laminaty HPL,
  • Płyta budowlana MFP (odpowiednik OSB 3).

Nasi klienci zawsze mogą korzystać z doświadczenia firmy WióR w zakresie wzornictwa, technologii oraz materiałów używanych do produkcji mebli. W naszym salonie sprzedaży nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, a w razie wątpliwości kompetentny personel udzieli fachowej porady. 

Stałym klientom oferujemy atrakcyjny system rabatowy oraz darmowy dowóz towaru. 

Pozostajemy do Państwa Dyspozycji.

Właściciele oraz Pracownicy firmy

WióR Kostro, Romaniuk Sp.J.
WióR Kostro, Romaniuk Sp.J.
WióR Kostro, Romaniuk Sp.J.
WióR Kostro, Romaniuk Sp.J.