Katalog Firm i Instytucji Wróć

EuroSchool-Perfect. Szkoła Języków Obcych.

ul. Upalna 1A

15-668 Białystok

tel.604 248 328

www.perfect.ids.pl
perfect@perfect.ids.pl
Czynne: PN - CZW: 15.00 - 18.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Zaczynaliśmy w 1995 r. Dziś możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów, doskonałą kadrą świetną bazą dydaktyczną. Jesteśmy też licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym The Global Language System, sprawdzającym kompetencje językowe zgodnie z wytycznymi Rady Europy (poziomy A1-C2).

Polecają nas grube ryby...
Od początku naszej działalności udoskonalamy standardy nauczania.
Nasi lektorzy to profesjonaliści i pasjonaci. Każdy z nich posiada co najmniej 5 lat doświadczenia w nauczaniu, a zdecydowana większość związana jest z nami prawie od początku istnienia szkoły.

Kosmiczne technologie...
Nasza SZKOŁA to nie tylko najlepsi lektorzy, ale także świetnie wyposażone sale.
Rzutniki, dotykowe tablice multimedialne, klimatyzacja oraz gry i zabawy językowe wiodących wydawnictw.
Świetne zaplecze dydaktyczno-multimedialne umożliwia nam tworzenie autorskich programów nauczania, dzięki którym szybciej nauczysz się języka obcego. Często bawiąc się, nawet wtedy gdy myślisz, że czas zabawy masz już dawno za sobą.

Metoda komunikatywna.
Metoda ta koncentruje się na ćwiczeniu wszystkich aspektów znajomości języka, ale nacisk położony jest na efektywną komunikację. Podstawową techniką jest praca w grupie, ponieważ słuchacze powinni jak najwięcej współpracować i rozmawiać ze sobą; często są proszeni o odgrywanie scenek i dialogów, równie często na zajęciach są używane autentyczne materiały do słuchania i czytania oraz gry i zabawy symulujące realne sytuacje. Uczestnicy prawie wyłącznie posługują się językiem obcym, nawet na poziomach podstawowych.

Rozwiń skrzydła...
Oferta naszych kursów skierowana jest do dzieci od 6. roku życia, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy oraz native speakers.
Wszystkie kursy podzielone są na stopnie zaawansowania i grupy wiekowe, co umożliwi Ci szybszą i bardziej efektywną naukę języka!

Aż 80% Słuchaczy przychodzi do nas z polecenia znajomych!
Od ponad 10 lat realizujemy też szkolenia językowe, z psychologii biznesu, doradztwa biznesowego i SZKOLENIA komputerowe w ramach projektów unijnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Dzięki środkom z UE przeszkoliliśmy kilkanaście tysięcy osób.

Certyfikat międzynarodowy TGLS
Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym TGLS sprawdzającym kompetencje językowe zgodnie z wytycznymi Rady Europy (poziomy A1-C2). Certyfikaty TGLS są uznawane w krajach UE, honorowane przez międzynarodowe korporacje jako skuteczne narzędzie do weryfikacji języka obcego pracowników oraz – przy zaliczeniu na określoną liczbę punktów - traktowane są równoważnie z zaliczeniem egzaminów z lektoratu przez niektóre polskie i zagraniczne uczelnie.

Z nowości: Zapraszamy we wrześniu na DNI OTWARTE. Codziennie, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 15.00-18.00
Więcej informacji można uzyskać też pod numerami TELEFONU: 698 257 608, 604 248 328 oraz na www.perfect.ids.pl.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach:
15:00-18:00.
Zapraszamy!!!

EuroSchool-Perfect. Szkoła Języków Obcych.
EuroSchool-Perfect. Szkoła Języków Obcych.
EuroSchool-Perfect. Szkoła Języków Obcych.
EuroSchool-Perfect. Szkoła Języków Obcych.