Katalog Firm i Instytucji Wróć

Akcess - Salon ekskluzywnych mebli

ul. Radzymińska 14

15-863 Białystok

tel.85 664 34 31

meble.akcess.com.pl
meble@akcess.com.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 19.00, SOB: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Akcess jest wiodącą w regionie firmą handlową, prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną krajowych oraz importowanych materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz. Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, promujemy najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży. Jesteśmy bezpośrednim partnerem handlowym uznanych i renomowanych wytwórców krajowych i zagranicznych.

Zapraszamy do naszego salonu ekskluzywnych mebli, gdzie proponujemy produkty renomowanych, głównie włoskich producentów mebli.

- Connubia,
- Selva,
- Natuzzi,
- Ditre Italia,
- Calia Italia.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich poszukujących dobrego smaku i elegancji.

Connubia jest włoskim producentem mebli. W ofercie znajdziemy szeroką gamę mebli do salonu, jadalni czy sypialni, w nowoczesnej, niebanalnej formie o wysokich standardach jakości użytkowej i wykonania, w oryginalnym włoskim wzornictwie.

Selva to najwyższej jakości włoskie meble o ponadczasowym pięknie, dostępne w różnorodnych stylach, od klasycznego aż po współczesny. Każdy mebel jest jak dzieło sztuki, niezwykle piękny i perfekcyjnie wykonany, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Natuzzi to skórzane, ręcznie wykonane, najwyższej jakości, komfortowe włoskie meble wypoczynkowe.

 

Akcess - Salon ekskluzywnych mebli
Akcess - Salon ekskluzywnych mebli
Akcess - Salon ekskluzywnych mebli
Akcess - Salon ekskluzywnych mebli