Aktualności

Wróć

W środę nie odpoczniemy od upałów. Sprawdź prognozę pogody

2024-07-10 07:29:08
Na środę synoptycy zapowiadają dużo słońca i upały. Będzie gorąco, sucho i dość wietrznie.
Pixabay
Wartość temperatury odczuwalnej utrzymywać będzie się na poziomie 32°C. Na naszych termometrach zobaczymy 30°C za dnia i 18°C w nocy.

W ciągu dnia towarzyszyć nam będzie dość silny powiew południowo-wschodniego wiatru. Jego porywy będą osiągały prędkość nawet do 50 km/h. Zachmurzenie pokryje nie więcej niż 20 proc. powierzchni białostockiego nieba.

Środa będzie kolejnym dniem bez deszczu. Stan wilgotności powietrza spadnie do 36 proc. Barometry wskazywać będą ciśnienie atmosferyczne na poziomie 1021 hPa. Warunki biometryczne pozostaną niekorzystne.

Długość dnia i nocy

Słońce rozbłysło dziś ponad naszym miastem już o godzinie 4:14. Jego zachodu spodziewać się możemy o godzinie 20:51. Długość dnia to 16 godzin i 37 minut.

Księżyc wzejdzie o godzinie 9:00 i zajdzie o godzinie 23:01. Noc ze środy na czwartek potrwa przez 7 godzin i 23 minuty.

Imieniny obchodzą: Alma, Filip, Amelia, Aleksander, Amalberga, Aniela, Antoni, Askaniusz, Bianor, Daniel, Emanuel, Engelbert, January, Leoncjusz, Maurycja, Maurycy, Nasława, Racimir, Rufina, Rzędziwoj, Samson, Sekunda, Sylwan, Witalis oraz Zacheusz.

Nietypowe święta: Dzień Nikoli Tesli.
Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl