Katalog Firm i Instytucji Wróć

Szeregowa Owocowa

ul. Owocowa

16-070 Porosły-Kolonia

tel.728 808 153tel.728 809 284

www.podlaskiesady.pl
biuro@podlaskiesady.pl
Czynne: PN - PT: 10.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Zamieszkaj wygodnie wsród zieleni na nowo powstającym osiedlu zamkniętym PODLASKIE SADY w Łyskach (gmina Choroszcz), 2km od granicy Białegostoku. Lokalizacja zapewnia oddech od miejskiego zgiełku, a jednocześnie komfortowy i szybki dojazd do miasta.

Nasze szeregówki wyróżnia:

- nowoczesna fasada z nawiązaniem do klasyki,
- dojazd asfaltowy,
- pełne media (m.in. kanalizacja miejska, gaz, internet światłowodowy).

Domy zostaly zaprojektowane w optymalnym metrażu, z uwzględnieniem całkowitej wygody i funkcjonalności wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznej.

Istotną kwestią w wykonaniu naszych domów jest ich wysoka energooszczędność, dlatego stosujemy systemy i elementy odpowiadające za jak najmniejsze straty ciepła, m.in. solidna izolacja poddasza oraz elewacji, dachówka, trzyszybowe duże okna zamontowane od strony południowej techniką ciepłego montażu. Wykorzystywanie tego rodzaju technologii sprzyja niskim kosztom utrzymania i użytkowania domu. Stawiamy na wysoką jakość, jednocześnie zachowując zrównoważone koszty wykonania.

Chcemy również, aby klienci na długie lata byli zadowoleni z wyboru naszych mieszkań, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb. Przy ponad 20-stoletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy budowlanej i obecności sprawdzonego grona fachowców wszystkie oczekiwania są dla nas do zrealizowania. 

Bieżąca oferta to Szeregowa Owocowa czyli kompleks 40stu budynków mieszkalnych podzielony na pięć szeregów:
Borówka, Porzeczka, Śliwka, Gruszka, Wiśnia.

Pojedynczy szereg tworzy osiem dwukondygnacyjnych segmentów o powierzchni 90m2, każdy z własnym ogródkiem 40-45m2 i tarasem, oraz z dwoma miejscami parkingowymi. Domy są optymalnie ustawione względem światła słonecznego - wszystkie bez wyjątku od strony południowej. Na dolnym piętrze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap, na górnym trzy sypialnie i przestronna łazienka. Każdy segment wyposażony jest w osobne ogrodzenie, jak również szeregi są oddzielone odrębnymi ogrodzeniami.

Niebawem startuje sprzedaż trzypokojowych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Bezczynszowe i  funkcjonalne lokale o powierzchniach 51 i 58m2, do wyboru na parterze z ogródkiem lub na piętrze ze strychem do adaptacji. Każde mieszkanie z osobną klatką schodową oraz miejscem parkingowym. Jest to atrakcyjne i nowoczesne rozwiązanie mieszkaniowe, a przede wszystkim ekonomiczne - dostępne cenowo i generujące niskie koszty utrzymania.


Przestrzeń, kontakt z przyrodą, swobodę i komfort w codziennym funkcjonowaniu - wszystko to zapewni lokum w Szeregowej Owocowej.

Na terenie osiedla dostępne są również garaże wolnostojące 21m2.

Inwestycja przewiduje w przyszłości sklep ogólnospożywczy oraz mini kompleks rekreacyjny.

ZAPRASZAMY!

www.podlaskiesady.pl