Sport

Wróć

Świetny mecz Ślepska. Wicemistrz ligi odprawiony po trzech setach

2018-11-25 08:27:18
Za siatkarzami Ślepska Suwałki bardzo udany wieczór. W sobotę (24.11) drużyna Mateusza Mielnika pokonała bowiem bez straty seta Lechię Tomaszów Mazowiecki, dzięki czemu Podlasianie wyraźnie zbliżyli się do ligowej czołówki.
Miłosz Kozakiewicz/Ślepsk Suwałki
W jednym z najciekawszych spotkań 11. kolejki siatkarskiej I ligi Ślepsk Suwałki ograł we własnej hali 3:0 Lechię Tomaszów Mazowiecki. Wicemistrzowie rozgrywek z sezonu 2017/2018 tylko w pierwszych dwóch partiach potrafili nawiązać równorzędną walkę z gospodarzami. Kolejny set to była już wyraźna dominacja suwalczan, którzy decydującą część boju przechylili na swoją korzyść w stosunku 25:19. MVP spotkania wybrany został przyjmujący Ślepska - Jakub Rohnka.

Podlaski zespół po 11 seriach gier zajmuje na zapleczu PlusLigi miejsce numer 5. Bilans ekipy z Suwałk to 8 zwycięstw i 3 porażki.