Katalog Firm i Instytucji Wróć

RB Meble Spółka Jawna

ul. Mierosławskiego 17

15-145 Białystok

tel.600 938 431

www.rbmeble.pl
biuro@rbmeble.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

O Firmie RB Meble Spółka Jawna

Meble na każde gusta
Wykonujemy meble, które odpowiadają zróżnicowanym gustom estetycznym i możliwościom ekonomicznym. Z równym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajmujemy się zamówieniem, którego przeznaczeniem jest niewielka kuchnia w bloku, jak i takim zleceniem, które wymaga użycia dużej ilości materiałów z najwyższej półki cenowej. Realizujemy projekty kuchni i mebli zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dlatego też różnorodna i szeroka jest gama materiałów, z których wykonujemy meble.

Proces realizacji
Pierwszym krokiem naszej współpracy z klientem jest rozmowa, na podstawie której poznajemy Państwa oczekiwania i tworzymy wstępny kosztorys. Po jego akceptacji przechodzimy do etapu, w którym wykonujemy szczegółowy pomiar i następnie projekt na jego podstawie. Po ostatecznej akceptacji ceny, przystępujemy do realizacji projektu. Wszystkim naszym klientom służymy fachowym doradztwem i profesjonalnym wykonaniem. Zapewniamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji!

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • meble i zabudowy kuchenne,
  • szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi,
  • meble łazienkowe,
  • meble biurowe, sklepowe, apteczne, szkolne i inne,
  • inne nietypowe realizacje.

Świadczymy również następujące usługi:

  • cięcie płyty na wymiar wraz z oklejeniem

Projekt, wycenę oraz komputerową wizualizację dla naszych klientów przygotowujemy gratis. Cena poszczególnych zamówień wyliczana jest indywidualnie i zależy od ilości oraz rodzaju użytych materiałów. Naszym klientom oferujemy możliwość optymalnego wyboru materiałów - odpowiedniego do zasobności portfela oraz budżetu klienta, a także zaspokajającego różnorodne gusta estetyczne:

  • wykonujemy meble w szerokiej gamie kolorystycznej, z frontami MDF foliowanymi, laminowanymi, fornirowanymi, lakierowanymi (mat, półmat, wysoki połysk), szklanymi, drewnianymi, z ramkami aluminiowymi,
  • stosujemy systemy m.in. firm Rejs, Peka, Blum, Hettich, Heffner,
  • używamy akcesoriów meblowych m.in. firm Blum, GTV, Gamet, Rejs,
  • oferujemy oświetlenie ledowe, podblatowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.frontylakierowane.bialystok.pl

Zapraszamy!

RB Meble Spółka Jawna
RB Meble Spółka Jawna
RB Meble Spółka Jawna
RB Meble Spółka Jawna