Aktualności

Wróć

Przebudowy ulic w Białymstoku. Gdzie wystąpią utrudnienia?

2022-08-12 12:31:45
W Białymstoku planowane są kolejne remonty i budowy ulicy, w związku z czym na kierowców czekają pewne utrudnienia w ruchu drogowym.
Malwina Witkowska
Od piątku (12.08) do 15 października na ulicach: Stanisława Szewko i Wiesława Kazaneckiego, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym polegające na odcinkowym zamknięciu ulicy, w zależności od etapu prowadzonych prac.

- Na czas prowadzonych robót drogowych zapewniony zostanie jedynie przejazd mieszkańcom okolicznych posesji, pojazdom obsługującym budowę, służb miejskim i uprzywilejowanym. Natomiast dla pieszych zostaną wyznaczone tymczasowe ciągi komunikacyjne i przejścia - informuje Zarząd Dróg Miejskich w Białymstoku.

Utrudnienia związane są z budową i przebudową ulic: Szewko i Kazaneckiego.

Z kolei w środę (17.08) na ul. Ordynackiej wystąpią utrudnienia polegające na całkowitym wyłączeniu z ruchu następujących odcinków ulicy:
- od godz. 7.00 do godz. 14.00 planowane jest wyłączenie z ruchu odcinka od ul. Albatrosa do ul. Sterowej;
- od godz. 11.00 do godz. 17.00 planowane jest wyłączenie z ruchu odcinka od ul. Sterowej do ul. Zabłudowskiej.

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi dojazd do posesji leżących na powyższym odcinku ulicy będzie utrudniony lub niemożliwy. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wyżej wymienione terminy występowania utrudnień mogą ulec zmianie. Utrudnienia związane są z budową ul. Ordynackiej.

Zobacz także: Będzie nowa organizacja ruchu koło dworca PKP.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl