Katalog Firm i Instytucji Wróć

Planeta Farb. Szwedzkie farby dachowe Scala Roof Paint 60 by Hagmans

ul. Upalna 66 lok. 3

15-668 Białystok

tel.733 999 007

www.planetafarb.pl
planetafarb@wp.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00, SOB: 7.00 - 14.00, inne godziny do ustalenia telefonicznie
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

W Planecie Farb wierzymy w robienie rzeczy we właściwy sposób.
I dlatego postanowiliśmy, że nasz sklep będzie najlepszy.

Jesteśmy niezależnym sklepem w Białymstoku, który od 10 lat prowadzi profesjonalną obsługę klientów w zakresie sprzedaży farb dla najbardziej wymagających klientów, profesjonalnej pomocy technicznej, narzędzi malarsko-szpachlarskich oraz materiałów budowlanych.
Dzięki niezależności i doświadczeniu mamy w ofercie  najlepsze rozwiązania technologiczne co daje komfort i pełne zadowolenie z zakupów w naszym sklepie 1 dnia oraz 1000 dni po zakupie.

Farba Scala ROOF PAINT 60 to wodorozcieńczalna poli-akrylowa farba o półmatowym stopniu połysku do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Przeznaczona do malowania dachów ( ze stali, stali ocynkowanej i blach powlekanych). Dzięki specjalnej recepturze farba posiada właściwości termoplastyczne, nie pęka i współpracuje z podłożem. Zalecana do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, elementów pionowych blach, aluminium, betonu oraz wszelkich elementów z drewna (okna) i plastiku (rynny). Nadaje się również do renowacji starych powłok, zarówno na blachach ocynkowanych, jak i powlekanych metodami przemysłowymi. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Bardzo dobra rozlewność stanowi komfort w nakładaniu. Pozwala uniknąć śladów zachodzenia na siebie kolejnych warstw. Posiada zwiększoną siłę krycia, co pozwala z łatwością pokryć wcześniej położone mocne kolory. Wpływa korzystnie na pracę agregatów poprzez zmniejszenie ciśnienia wymaganego przy natrysku. Nie zmienia barwy nawet po wielu latach. Minimalizuje smugi i niedomalowania.
Kolorystyka: RAL 7024, RAL 9004, RAL 3009, RAL 8017, RAL 6020, RAL 9016, RAL 9004 .
Biały do barwienia na każdy kolor ze wzornika NCS oraz wzornika RAL. Czas schnięcia:4h. Nast. malowanie:6h. Stopień połysku: Półmat.
Dostępne opakowania: 1L, 3L, 10L . Nakładanie: Pędzel, Wałek, Natrysk. Wydajność w zależności od sposobu nakładania oraz warunków atmosferycznych.
Sprzedaliśmy już farbę Scala ROOF PAINT 60 na ponad 100 000 metrów kwadratowych dachów na Podlasiu. Liczmy mówią same za siebie oraz są najlepszą gwarancją zadowolenia naszych klientów.

Planeta Farb. Szwedzkie farby dachowe Scala Roof Paint 60 by Hagmans
Planeta Farb. Szwedzkie farby dachowe Scala Roof Paint 60 by Hagmans
Planeta Farb. Szwedzkie farby dachowe Scala Roof Paint 60 by Hagmans
Planeta Farb. Szwedzkie farby dachowe Scala Roof Paint 60 by Hagmans