Katalog Firm i Instytucji Wróć

Ośrodek Doskonalenia Kadr Rady FSNT NOT

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2 pok. 113

15-950 Białystok

tel.85 742 12 75

bialystok.enot.pl/
odk@bialystok.enot.pl
Czynne: PN - PT: 7.30 - 15.30
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Zapraszamy na jedyne w województwie podlaskim szkolenia dla pośredników i zarządców nieruchomości.

Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku istnieje od 1949 r.
W ramach prowadzonej działalności szkoleniowej zmierzamy do zaspakajania potrzeb w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych, wiedzy ogólnej i znajomości języków obcych.

Posiadamy:

  • wpis do ewidencji placówek oświaty pozaszkolnej,
  • wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku (2.20/00022/2005),
  • Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2015 w zakresie usług szkoleniowych, technicznych oraz doradczych o charakterze proinnowacyjnym.
  • wpis do Bazy Usług Rozwojowych. W wyniku weryfikacji otrzymaliśmy uprawnienia świadczenia usług szkoleniowych i doradczych, z możliwością dofinansowania ze środków publicznych.

Jako instytucja szkoleniowa możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju szkoleń, kursów bhp, specjalistycznych kursów przygotowujących do uzyskania uprawnień zawodowych, teoretyczne i praktyczne /wynikające z ustawy o Gospodarce Nieruchomościami oraz wielu innych.

Tematyka seminariów, szkoleń i konferencji przez nas realizowanych wynika między innymi ze zmian obowiązujących przepisów.

W ofercie mamy:
- studia podyplomowe,
- szkolenia zawodowe ,
- szkolenia z kompetencji miękkich,
- szkolenia BHP,
- szkolenia językowe,
- wynajem sal szkoleniowych,

Prowadzimy wiele szkoleń zamkniętych na zlecenia firm. Nasze szkolenia prowadzą fachowcy z całej Polski.

Jako jedyni w regionie, na mocy porozumienia z Polską Federacją Rynku Nieruchomości prowadzimy kursy dla pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości. Organizujemy również egzaminy na licencje PFRN.

Na mocy porozumienia z Polską Federacją Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzimy od lat praktyki z wyceny nieruchomości. Wielu naszych absolwentów działa z powodzeniem na rynku jako rzeczoznawcy majątkowi.

Aktualna oferta szkoleniowa dostępna jest na stronie http://bialystok.enot.pl/edukacja.

Mamy też doświadczenia w realizacji projektów unijnych. W latach 2005r-2006 r realizowaliśmy projekt Znajomość angielskiego - szansą na awans zawodowy. W latach 2014r-2015r realizowaliśmy dwa projekty Akademia IT i Bezpieczeństwo w procesie budowlanym.
W latach 2017-2018r wspólnie z Podlaskim Biurem Planowania Przestrzennego i Fundacją Inicjatyw Regionalnych Progres realizowaliśmy projekt „Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach. Obecnie realizujemy projekt „Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach-II edycja”, do którego zapraszamy gminy z województwa podlaskiego. Strona projektu http://konsultacje.podlasie.pl/.

Rada FSNT NOT w Białymstoku jest największą firmą na terenie woj. Podlaskiego wykonującą usługi techniczne, oraz opinie o innowacyjności. Oferta działu technicznego http://bialystok.enot.pl/uslugi, http://www.przeglady-budowlane.pl/.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Rada FSNT NOT w Białymstoku
Ul.M.Skłodowskiej-Curie 2,
15-950 Białystok pok.112
odk@bialystok.enot.pl
85 742 12 75

Ośrodek Doskonalenia Kadr Rady FSNT NOT
Ośrodek Doskonalenia Kadr Rady FSNT NOT
Ośrodek Doskonalenia Kadr Rady FSNT NOT
Ośrodek Doskonalenia Kadr Rady FSNT NOT