Biznes

Wróć

Nowy sklep w Galerii Jurowieckiej. W dniu otwarcia będą promocje

2022-11-24 11:16:41
Już 30 listopada odbędzie się wielkie otwarcie salonu Ochnik w Galerii Jurowieckiej. W tym dniu na klientów będzie czekało wiele promocji.
J. Fiedoruk
W środę (30.11) o godz. 9.00 w Galerii Jurowieckiej zostanie otwarty salon Ochnik. Będzie się mieścił na poziomie -1 obok sklepów takich marek jak Mohito i Monnari. Powierzchnia lokalu to ponad 230 metrów kwadratowych. Będzie to jeden z największych salonów Ochnik w mieście.

- Dodatkowo chciałabym wspomnieć, że salon wykonany w najnowszej koncepcji, która zbierze bardzo pozytywne komentarze i na pewno będzie idealnym wzmocnieniem wizerunkowym i sprzedażowym Galerii Jurowieckiej. Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowego Salonu, w którym będzie można kupić asortyment z nowej kolekcji w najwyższej jakości – mówi Ewa Szostak, specjalista ds. marketingu a Galerii Jurowieckiej.

Podczas oficjalnego otwarcia na klientów będzie czekał rabat na nieprzecenione produkty w wysokości 30%.

Ochnik to polska firma istniejąca od ponad 30 lat. Zaliczana jest do jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. Każdego sezonu marka proponuje swoim klientom kolekcję skórzanych kurtek, płaszczy, marynarek, kożuchów, spódnic i sukienek, a także oryginalną galanterię i akcesoria: torebki, teczki, torby podróżne, etui, portfele, rękawiczki i paski. Obecnie najnowszą propozycją marki jest kolekcja tekstylna obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej: spodnie, spódnice, sukienki, swetry, bluzki, koszule, marynarki, kapelusze, krawaty, muchy, skarpetki oraz poszetki. W swojej ofercie Ochnik posiada również walizki oraz akcesoria podróżne.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl