Sport

Wróć

Niebawem kolejna bokserska gala. Kto na niej zawalczy?

2024-02-28 10:59:43
Przed kilkoma dniami w stolicy Podlasia odbyła się gala Knockout Boxing Night 33, a już na początku kwietnia białostoczanie będą mogli udać się na kolejne bokserskie święto. Zbliża się bowiem termin imprezy zatytułowanej Białystok Boxing Night.
Redakcja BiałystokOnline
6 kwietnia Dariusz Snarski zorganizuje pięściarską galę Białystok Boxing Night. Będzie to już 49. tego typu event stworzony przez Grupę Chorten Boxing Production, którą zarządza olimpijczyk z Barcelony.

- Dzięki naszym partnerom kolejny raz możemy się spotkać i spełniać marzenia młodych chłopaków i dziewczyn trenujących boks - mówi Dariusz Snarski.

W walce wieczoru wystąpi Bartosz Przybyła, a jego rywalem będzie Antonio Zamora, czyli 25-letni leworęczny zawodnik z wygranymi 24 walkami na koncie, w tym 10 przez nokaut. Pojedynek zakontraktowany został na 8 rund w kategorii junior półśredniej.

- Będzie to najcięższa moja walka w boksie zawodowym. To mocny rywal, ale dam z siebie wszystko, pokażę swój śląski charakter, no i wygram - obiecuje Przybyła.

Na 49. evencie Chorten Boxing Production wystąpią ponadto: Przemysław Smile Gorgoń, Filip Szpaku Szpakowicz, Daniel Balcerzak, debiutujący w teamie Łukasz Szczepaniak oraz Karol Krupienik.

Galę Białystok Boxing Night, która 6 kwietnia dojdzie do skutku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 50 (ul. Pułaskiego 96), rozpoczną pojedynki boksu amatorskiego. Zaprezentują się zawodnicy BKS-u Hetman Białystok, a także inni pięściarze z naszego regionu.

Transmisję z imprezy będzie można zobaczyć na jednym z kanałów sportowych stacji Polsat.
Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl