Biznes

Wróć

Kto został SuperDekarzem na Podlasiu? My już wiemy

2020-02-27 07:55:19
Już od 11 lat wybierają najlepszych. Program SuperDEKARZ cieszy się dużym uznaniem. Sprawdź, kto zwyciężył w województwie podlaskim, a co za tym idzie - w czyje usługi warto zainwestować.
Superdekarz
Kto jest najlepszy w naszym województwie?

Znane są już wyniki największego programu branży dekarskiej w kraju. Statuetki SuperDEKARZA otrzymują najbardziej aktywni oraz sprawdzeni wykonawcy w kraju podczas uroczystej gali. W tym roku odbyła się już 11. jej edycja.

Tytuł SuperDEKARZA 2019 wywalczył Rafał Szczepański, właściciel firmy Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański z Poddębic (woj. łódzkie), a tuż za nim Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, pow. koniński) oraz Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane Orzeł Jerzy Orłowski, Pyrzyce).

Statuetkę SuperDEKARZ REGIONU odebrało łącznie 13 dekarzy najbardziej aktywnych w różnych częściach kraju. Najlepszym na Podlasiu okazał się Tomasz Sokołowski z firmy SYSTEMDACH z Białegostoku.

Jakie są zasady programu?

SuperDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas, a jego ideą była integracja środowiska dekarskiego oraz podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program (niemal 1000 zarejestrowanych dekarzy) łączy w sobie rywalizację między innymi o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu.

- Nasza filozofia rozumienia dachu jako kompletnego systemu, na który składają się nie tylko produkty, ale także uzupełniające je akcesoria, a przede wszystkim wyszkolony, rzetelny wykonawca, znajduje swoje spełnienie właśnie w programie SuperDEKARZ, który pielęgnujemy od ponad dekady – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor handlowy BMI Braas.

W minionym roku uczestnicy programu SuperDEKARZ zgłosili ponad 5,5 tys. obiektów, na których położyli prawie 1,7 mln m2 dachówek - w tym 1 mln dachówek betonowych oraz 700 tys. ceramicznych. Średnia wielkość zgłoszonych dachów wynosiła 300 m2. 90% zgłoszeń stanowiły nowe dachy, a ponad 80% - dachy domów jednorodzinnych.
Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl