Kultura i Rozrywka

Wróć

Kontynuacja kultowej polskiej komedii wraca na duże ekrany [KONKURS]

2024-02-12 12:37:01
Już w najbliższy czwartek (15 lutego), na dużych ekranach białostockich Kin Helios zobaczymy drugą część kultowej komedii “Porady na zdrady”. Projekcja odbywa się w ramach projektu Kultura Dostępna.
Materiały organizatora
Organizatorzy co tydzień wybierają dla nas najlepsze polskie filmy. Cykl Kultura Dostępna ma na celu poszerzenie grona odbiorców i uczestników życia kulturowego. W każdy czwartek, w kinach sieci Helios odbywają się specjalne projekcje objęte promocyjną ceną biletów. Tym razem organizatorzy zapraszają nas na drugą część kultowej, polskiej komedii w reżyserii Sary Bustamante-Drozdek pod tytułem Porady na zdrady.

Fabuła filmu:

Założona przez bohaterki części pierwszej poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. Maciek i Kalina udają się w podróż na drugi koniec świata. Funkcję specjalisty od problemów w związkach przejmuje brat Maćka - Franek. Nowa praca nie podoba się jednak jego dziewczynie - Asi. Kobieta nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych w stronę faceta jej życia.

Aby ratować własny związek Franek decyduje się na zmianę profesji i podejmuje pracę w prowadzonej przez Tymka grupie wsparcia dla zagubionych w życiu facetów - Mściwój. Szybko okazuje się jednak, że to nie koniec uczuciowych problemów Franka. Jego związek z Asią zostaje wystawiony na kolejną próbę.

Przed nami starcie sfrustrowanych swoimi partnerkami mężczyzn i rozżalonych na swoich partnerów kobiet. Jak zapewniają organizatorzy, finał tej historii zaskoczy wszystkich.

Projekcja odbędzie się już w najbliższy czwartek (15 lutego) o godzinie 18:00 we wszystkich placówkach sieci Kin Helios.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na tę zwariowaną komedię! KONKURS
Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl