Jagiellonia wygrała z Eiffage-Imtech All-Stars w meczu charytatywnym

2010-06-28 00:00:00
W rozegranym w sobotę, charytatywnym meczu towarzyskim, Jagiellonia pokonała 9:3 zespół Eiffage-Imtech All Stars. Wszystkie środki zebrane za bilety wstępu otrzyma Białosotockie Hospicjum dla Dzieci.
Jagiellonia.pl
Na stadion przy Słonecznej tłumnie przyszli spragnieni piłkarskich emocji. Przygotowująca się do nowego sezonu Jagiellonia zagrała z drużyną gwiazd polskiej piłki. Zostali zaproszeni przez wykonawcę nowego stadionu - firme Eiffage-Imtech.

Mimo, iż dla żółto-czerwonych był to pierwszy mecz po przerwie urlopowej, potraktowali pojedynek poważnie. Zaskoczeniem była obecność w ataku bramkarza Rafała Gikiewicz. Został on bohaterem pierwszej połowy, zdobywając cztery bramki w zaledwie pół godziny, z czego dwie po strzałach głową. Przed przerwą jedną bramkę dołożył pozyskany z Wigier Suwałki Maciej Makuszewski, zaś honorowe trafienie dla gwiazd Eiffage-Imtech zaliczył Radosław Gilewicz.

Po przerwie trener Probierz wprowadził do gry zupełnie nową jedenastkę, w której sam zagrał z asystentem Dariuszem Jurczakiem. Rywale nie mając tak szerokiej kadry, większość drugiej połowy grali w czternastu. Jaga zdobyła kolejne cztery bramki, z czego przy trzech asystował Probierz. Dwa strzały zdobył najnowszy nabytek Jagi - Bartłomiej Pawłowski, a po jednym golu dołożyli Bruno i Kamil Grosicki. Na konto rywali bramki strzelili Radosław Gilewicz i Maciej Śliwowski.

za: Jagiellonia.pl