Katalog Firm i Instytucji Wróć

Gogler - Agencja Marketingu Internetowego

Porosły-Kolonia 1E

16-070 Białystok

tel.531 970 370tel.531 600 212

www.gogler.pl
biuro@gogler.pl
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Jesteśmy grupą specjalistów wspierających budowę wizerunku i sprzedaż w Internecie. Od 2011 roku zrealizowaliśmy blisko 3 000 projektów w zakresie tworzenia stron i sklepów internetowych, kampanii Google ADS i Facebook ADS, a także prowadzenia Mediów Społecznościowych. Nasza oferta obejmuje również identyfikację wizualną, copywriting, SEO, SEM oraz prowadzenie wizytówek Google Moja Firma.

Wiemy, jaka moc tkwi w Internecie, jak precyzyjny i ogromny jest jego zasięg i jakie korzyści daje on swoim użytkownikom. Obecnie pomagamy ponad 200 polskim firmom odnieść sukces w pozyskiwaniu realnych Klientów.

Jesteśmy członkiem organizacji biznesowych, takich jak: TBB, BNI, Podlaska Izba Przemysłowo-Handlowa i Wschodni Klaster Budowlany. Nasz zespół posiada Certyfikat Google i jest autorem artykułów w opiniotwórczych mediach branżowych, takich jak Marketing&Biznes, NaTemat.pl, INNPoland.pl.

W ciągu ostatnich kilku lat naszym Klientem był m.in. Uniwersytet Jagielloński, a także lokalne firmy jak Rak-Bud, VW Sieńko i Syn oraz Hotel Cristal. Od 2018 roku intensywnie rozwijamy dział Google i Facebook Ads, a nasza oferta wzbogaciła się o profesjonalną fotografię biznesową.

Naszą siłą jest nie tylko wiedza i doświadczenie. Stanowimy zgrany zespół, który każdego dnia “gra do jednej bramki”.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację i dobrą kawę.