Katalog Firm i Instytucji Wróć

Ever - sklep internetowy, torby, walizki

ul. Kard. Wyszyńskiego 2 lok. 4

15-888 Białystok

tel.85 745 17 98tel.85 742 46 04

www.sklepever.pl
biuro@ever-leather.com
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, sklep internetowy - 24h
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma Handlowa EVER - to firma istniejąca od listopada 1990 r. Zajmujemy się produkcją galanterii skórzanej - głównie damskich toreb. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie własnego stylu produkowanych wyrobów. Każdy model opracowujemy w oparciu o najnowsze trendy w światowej modzie, biorąc pod uwagę jednocześnie wymogi naszych klientek.

Nasza podstawowa zasada to - najwyższa jakość i modne wzory w umiarkowanej cenie. Dlatego też do wytwarzanych przez nas torebek używamy tylko surowców najwyższej jakości. Firma EVER przyzwyczaiła już swoje klientki do tego, że proponowane przez nią torebki są nie tylko nienagannie wykonane, modne ale również bardzo praktyczne. Posiadają bardzo przejrzystą i zorganizowaną przestrzeń. Torebki ze znakiem firmowym ever i Gabriella Crynsi (są to zastrzeżone znaki towarowe) w sposób doskonale wyważony zachowują równowagę pomiędzy elegancją i ekstrawagancją.

W naszych sklepach posiadamy szeroka ofertę wyrobów takich jak:
Valentini (teczki, portfele, paski, saszetki, rękawiczki), Samsonite (portfele, paski, rękawiczki), Adax (torebki, portfele. paski, rękawiczki), Emporio Valentini (portfele), Puccini (PORTFELE, SASZETKI, WALIZKI PODRÓŻNE)

Nasz sklep:

Kuferek
Białystok, ul. Lipowa 15
85 742 46 04
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00,

Sklep internetowy: www.sklepever.pl

Zapraszamy!

Ever - sklep internetowy, torby, walizki
Ever - sklep internetowy, torby, walizki
Ever - sklep internetowy, torby, walizki
Ever - sklep internetowy, torby, walizki