Katalog Firm i Instytucji Wróć

ELMIR Rutkowscy Sp.j.

Szosa Baranowicka 64/1

15-521 Białystok - Zaścianki

tel.85 746 62 06tel.85 746 62 07

www.elmir.pl
elmir@elmir.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 8.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Firma Elmir istnieje na rynku od 1997 r. 25 lat doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu zabudowy wnętrz pozwolilo nam na rozszerzenie działalności. Wykonujemy meble kuchenne, meble biurowe, garderoby, szafy przesuwne i otwierane – kompleksowe zabudowy do domów, biur i zakładów usługowych.

Sprawdzona w każdych warunkach ekipa monterów i doświadczeni projektanci uporają się z każdym, nawet ciasnym i pozornie nieprzychylnym wnętrzem - zamieną je dla Państwa w ciepłe i przestronne pokoje, kuchnie, sypialnie...

Systemy zabudowy ścian przyjęły się doskonale w projektowanych przez nas gabinetach i ekskluzywnych biurach - dodały im dyskretnego uroku. Zastosowane lustra znakomicie rozjaśniają, powiększają i uatrakcyjniają wnętrze. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu oświetleniu zabudowana ściana sprawia wrażenie lekkiej i nowoczesnej, a otoczenie nabiera estetycznego wyglądu.

Niezwykle praktyczne meble firmy Elmir uczynią pracę w kuchni przyjemniejszą i łatwiejszą, a jednocześnie pozwolą utrzymać porządek. Szafy, szafeczki, półeczki i szufladki jakże niezbędne w każdej kuchni mogą stać się również elementem dekoracyjnym, a zastosowanie odpowiedniego oświetlenia pomoże stworzyć klimat ciepłego i przytulnego wnętrza. Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu, a my zrobimy wszystko, aby kuchnia stała się niezwykłą częścią mieszkania.

Zapewniamy dowolność projektowania wnętrza szafy - specjaliści z Elmiru mogą podpowiedzieć Państwu, co należy zrobić, aby była ona funkcjonalna i estetyczna...

Wystarczy zadzwonić, aby pracownik naszej firmy udzielił Państwu dodatkowych informacji.

ELMIR Rutkowscy Sp.j.
ELMIR Rutkowscy Sp.j.
ELMIR Rutkowscy Sp.j.
ELMIR Rutkowscy Sp.j.