Kultura i Rozrywka

Wróć

Dragon Ball Super: Super Hero - pokazy specjalne w kinach Helios

2022-08-05 12:30:53
Fenomen Dragon Ball narodził się w Japonii w 1984 roku, kiedy popularna manga Akiry Toriyamy doczekała się publikacji w cotygodniowych odcinkach w Shūkan Shōnen Jump wydawnictwa Shueisha. Seria Dragon Ball stała się niezwykle popularna na całym świecie.
Materiały prasowe
Fragmenty Dragon Ball wydawane były przez dziesięć i pół roku. Sława serii nieprzerwanie rosła. Na całym świecie sprzedano niewiarygodną liczbę ponad 260 milionów egzemplarzy.

Z czasem Dragon Ball stał cię ogromną franczyzą, obejmującą, oprócz komiksów, seriale, filmy, gry czy zabawki. 38 lat od premiery kultowej mangi, Dragon Ball rozwija się dalej, a nowy film kinowy otwiera kolejny, wspaniały rozdział jego historii.

Kina Helios w Białymstoku pokażą w ramach nowego projektu Helios Anime film Dragon Ball Super: Super Hero. O czym jest ta część kultowej mangi? The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali Super Herosi zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army's)? Zbliża się katastrofa. Jak bohaterowie wybrną z kłopotów?

Będzie można przekonać się już 19-21 sierpnia o godz. 12:30 podczas pokazów specjalnych w kinie Helios Alfa, Helios Biała i Helios Jurowiecka.

Bilety są już w sprzedaży!
Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl