Kultura i Rozrywka

Wróć

Czarny Piątek w Teatrze Dramatycznym. Można kupić bilety w atrakcyjnych cenach

2022-11-24 12:00:08
Wielbiciele teatru w Czarny Piątek mają okazję kupienia biletów na sztuki Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w specjalnej cenie.
Teatr Dramatyczny w Białymstoku
Blach Friday, czyli Czarny Piątek to okazja do zakupów w dużo niższych cenach. W większości sklepów można znaleźć plakaty informujące o obniżkach cen. Promocje będą też w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki. W ramach rabatowego szaleństwa wszyscy miłośnicy sztuki mają szansę kupić bilety dużo taniej niż zazwyczaj.

Tylko w piątek, 25 listopada, bilety na spektakle prezentowane w listopadzie i grudniu 2022 r. będzie można kupić w promocyjnej cenie 40 zł. W tym czasie wystawiane będą: Bóg mordu, Boeing, Boeing, Inwazja, Kopciuszek, Chłopcy oraz Pomoc domowa.

– Mam nadzieję, że nasza bogata i różnorodna oferta szczególnie zainteresuje osoby, które rzadko odwiedzają teatr. To też dobra okazja, by kupić mikołajkowe prezenty dla rodziny i znajomych w atrakcyjnych cenach – powiedział Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego.

Sprzedaż rozpocznie się w piątek na stronie Teatru Dramatycznego już minutę po północy i będzie trwać cały dzień. Między godz. 14.00 a 20.00 promocja będzie obowiązywała także w Kasie Teatru (Białystok, ul. Suraska 1).

Promocyjna cena nie dotyczy jedynie biletów na spektakl sylwestrowy w dniu 31 grudnia.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl