Katalog Firm i Instytucji Wróć

Borowski - Borowski Spółka komandytowa

ul. Przemysłowa 1

16-010 Wasilków

tel.Dział handlowytel.płatności: 609 855 801
Fakturowanie
tel.reklamacje: 609 855 800

www.borowski-borowski.pl
biuro@borowski-borowski.pl
Czynne: PN - PT: 6.00 - 15.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Od 1994 roku specjalizujemy się w dystrybucji artykułów spożywczych.
Dostarczamy wysokiej jakości produkty znanych marek do około 400 sklepów na terenie północno-wschodniej części  Polski, w województwach: podlaskim,  częściowo warmińsko-mazurskim i częściowo mazowieckim. Sprzedajemy towary również do kilku hurtowni spożywczych.

Obecnie  posiadamy w stałej sprzedaży ponad 2200 pozycji asortymentowych z kategorii FMCG, czyli produktów szybkozbywalnych i szybkorotujących w sklepach. Oferujemy dania gotowe, herbaty i kawy, konserwy rybne i mięsne, przekąski, słodycze, słone i słodkie przekąski, oleje, oliwki z oliwek, przetwory owocowe i warzywne w słoikach i puszkach, sosy i przyprawy, produkty BIO, artykuły sypkie. Towary są składowane w magazynie wysokiego składowania  o powierzchni 1800 m2, który jest  zlokalizowany w Wasilkowie k/Białegostoku.

Sprzedaż i dostawa towarów jest realizowana według zasady: dziś zamówienie, a jutro dostawa, Klienci mogą składać zamówienia za pośrednictwem naszych Przedstawicieli Handlowych posługujących się Sale Force - elektroniczną aplikacją do przesyłania zamówień. Towary można również zamawiać telefonicznie, lub elektronicznie wysyłając zamówienia na adres: zamowienia@borowski-borowski.pl, jak też  po wcześniejszej rejestracji, przez platformę B2B: http://borowski24.eu

Borowski - Borowski Spółka komandytowa
Borowski - Borowski Spółka komandytowa