Gdzie zjeść / Restauracja Wróć

BON TON WINE & BAR

ul. Kilińskiego 15

15-089 Białystok

tel.85 740 89 91

www.aristohotel.pl/wine_bar_bon_ton

Mapa
Opis:

Nowe miejsce, które powstało w samym sercu Białegostoku w Hotelu Aristo, jedyne w naszym mieście, do którego wina są importowane bezpośrednio od producentów.

W Wine&Bar Bon Ton goście mogą spróbować selekcji win z większości państw europejskich. Wina starannie wybrane są pod względem jakości i cen, które zaczynają się już od 28 zł. Nasi goście mogą spróbować każdego z win jeszcze przed zakupem. Profesjonalnie wino podajemy w kieliszkach firmy Riedel - rollsroyca wśród producenta szkła. Dla każdego gościa w Wine&Bar Bon Ton staramy się opowiedzieć o winach w sposób lekki i przyjemny, pokazać jego zalety i wady, gdyż każdy z nas lubi różne smaki i ma inne upodobania.

W Wine&Bar Bon Ton organizowane są kameralne spotkania, na których wraz z szefem kuchni do różnych rodzajów win proponowane są określone przekąski. Staramy się, aby połączenie dawało przyjemne doznania, a ich smak był zupełnie odmienny.

Wine&Bar Bon Ton to wyjątkowe miejsce na spotkania towarzyskie w niepowtarzalnej atmosferze. Szczególnie dla miłośników win.

BON TON WINE & BAR
BON TON WINE & BAR
BON TON WINE & BAR
BON TON WINE & BAR