Biznes

Wróć

Białostocka galeria poszerza ofertę. Pojawiły się w niej aż trzy nowe sklepy

2024-02-27 16:41:54
Aż trzy nowe sklepy otwierają się w Galerii Zielone Wzgórze. Ma być to część zaplanowanej strategii rozwoju i odpowiedź na zmieniające się wciąż oczekiwania klientów.
Carrefour/materiały prasowe
Galeria Zielone Wzgórze jest jednym z największych centrów handlowych w Białymstoku, którego właścicielem jest Carrefour Polska. Powstała w 2007 roku i od tego momentu wciąż podejmowane są różne działania, które mają zachęcać klientów do odwiedzania tego miejsca. W 2017 r. przeprowadzono gruntowny remodeling obiektu, połączony z procesem rekomercjalizacji, dzięki któremu w ofercie obiektu zna+lazło się 10 nowych marek, a wśród nich m.in. całodobowy klub fitness CityFit oraz centrum zabaw dla dzieci.

Aktualnie galeria ma ponad 11 tys. m2 powierzchni, na których znajdują 54 sklepy i punkty handlowo-usługowe. Do oferty tego obiektu dołączyły właśnie trzy nowe marki: VENEZIA, LEKSUS oraz Domowe Mrożonki.

Salon Venezia oferuje stylowe obuwie, torby i dodatki skórzane dla kobiet i mężczyzn. Z kolei w salonie LEKSUS można nabyć wyroby ze złota, srebra i innych metali szlachetnych, a także zegarki i akcesoria. Nowością będą też Domowe Mrożonki, gdzie do kupienia będą produkty mączne, mięsne, zupy, a także dania charakterystyczne dla kuchni gruzińskiej, ukraińskiej i włoskiej.

Naszym celem jest zrozumienie i spełnienie potrzeb wszystkich naszych klientów w możliwie najbardziej spersonalizowany i efektywny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że typowy klient odwiedza kilka różnych rodzajów sklepów, dlatego chcemy dostarczać mu rozwiązania, które będą wprost odpowiadać na konkretne potrzeby lub konieczności. Nasza koncepcja 'Misji zakupowych' realizuje takie podejście w praktyce – mówi Robert Stupak, dyrektor marketingu, digital, e-commerce i IT w Carrefour Polska.

Galeria Zielone Wzgórze mieści się przy ul. Wrocławskiej 20 w Białymstoku i jest otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00, a w niedziele handlowe, w godz. 10.00 – 20.00. Poza hipermarketem Carrefour na klientów czekają tu sklepy znanych marek, punkty gastronomiczne, najnowocześniejsza w mieście sala zabaw dla dzieci Krokospoko czy duży klub fitness sieci CityFit (24/7). Samochód klienci wygodnie zaparkują na jednym z ponad 1000 miejsc parkingowych.

Carrefour (do którego należy Galeria Zielone Wzgórze), jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. Pod jej szyldem w naszym kraju ziała w ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest też w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych.
Redakcja
24@bialystokonline.pl