Kultura i Rozrywka

Wróć

Będzie można przenieść się w lata 20. i 30. [KONKURS]

2023-05-25 15:28:39
Już w niedzielę (28.05) znany i ceniony Teatr Variete Muza wystąpi w Białymstoku z musicalem Lata dwudzieste, lata trzydzieste - powróćmy jak za dawnych lat.
Materiały prasowe/Teatr Variete Muza
Tym razem artyści z Teatru Variete Muza z Koszalina zawitają na białostocką scenę z najpopularniejszym musicalem ostatnich miesięcy. Będzie to specjalna wersja przygotowana z okazji Dnia Matki. Podczas wydarzenia będzie można przenieść się w lata 20. i 30. XX wieku.

Po spektakularnym sukcesie musicali Fiesta Latina, Tribute to Abba, Un Treno per L'Italia i Anna&Anna, przyszła pora na największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego odradzającej się Polski.

Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć we wspaniałych aranżacjach Jarosława Barowa, zagrane i zaśpiewane na żywo takie hity jak: Tango Milonga, Każdemu wolno kochać, Ach jak przyjemnie, Ta ostatnia niedziela, Miłość ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ada, to nie wypada, Już taki jestem zimny drań, Baby, ach te baby, Chryzantemy złociste i wiele innych niezapomnianych przebojów.

Całość show dopełni grupa baletowa w strojach z epoki gdzie honor i miłość miały największe znaczenie.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (28.05), o godz. 16:00 w Sali Koncertowej, ul. Ciepła 40.

W naszym KONKURSIE możecie wygrać bilety na imprezę.
Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl