Katalog Firm i Instytucji Wróć

Atelier Natalia Łowicka - studio fotograficzne

ul. Sienkiewicza 49 lok. 107

15-092 Białystok

tel.513 132 470

www.natalialowicka.pl
info@natalialowicka.pl
Czynne: PON - PT: 10.00 - 16.00; spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Specjalizuję się w fotografii portretowej, kreacyjnej i stylizowanej. Wykorzystuję swoje doświadczenie zebrane podczas sesji komercyjnych i sprawiam, że moje klientki czują się niczym gwiazdy w świetle reflektorów. Z myślą o celebrowaniu kobiecości powstało studio fotograficzne Atelier Natalia Łowicka w Białymstoku. Zobacz więcej na www.natalialowicka.pl i obserwuj mnie na facebooku www.fb.me/ateliernatalialowicka

• USŁUGI FOTOGRAFICZNE •

SESJE KOBIECE

Sesja z makijażem to wyjątkowy dzień kobiecości i metamorfozy. Mogą to być klasyczne portrety, piękna sesja glamour lub sensualne zdjęcia buduarowe w bieliźnie. Podczas sesji pomogę Ci pozować i uchwycę Twoje piękno. Wiem, jak to wydobyć i uchwycić na fotografii. Sesja zdjęciowa w studio to także wyjątkowy pomysł na prezent na rocznicę, urodziny lub inną specjalną okazję. Możesz kupić voucher prezentowy na sesję. Przygotowałam dla Ciebie także e-booka, dzięki któremu, gwarantuję, już nigdy nie powiesz „jestem niefotogeniczna“! Dzięki moim kilku prostym poradom będziesz świetnie wychodzić na zdjęciach (nawet tych robionych samodzielnie telefonem). Pobierz poradnik Bądź fotogeniczna od zaraz na http://natalialowicka.pl/fotogeniczna-od-zaraz/

SESJE RODZINNE

Zdjęcia z przyjaciółką. Sesja mama z córką. Fotografia rodzinna. Zdjęcia ciążowe, brzuszkowe. Pewnego dnia te wyjątkowe fotografie staną się bezcenne… Utrwal piękne wspomnienia na zawsze. Zdjęcia rodzinne możesz zaprezentować na ścianie, przechowywać w eleganckim pudełku lub podarować bliskim.

SESJE WIZERUNKOWE

Biznesowa sesja wizerunkowa, fotografia dla firm, dla przedsiębiorców, dla profesjonalistów. Zdjęcia do wywiadów, portrety biznesowe. Buduj wizerunek eksperta. Wykorzystaj szansę na świetne pierwsze wrażenie i zostań zapamiętany.

CONTENT CREATOR

Chcesz zachwycać swoim miejscem w sieci? Nie wiesz, jak robić zdjęcia, które będą się podobać? Odpowiedzią na Twoje wątpliwości jest moja usługa Content Creator - strategia wizualna marki + zdjęcia reklamowe dopasowane do Twojego profilu. Bądź obecny w Internecie i zareklamuj swoją markę on-line.

Wideo

Atelier Natalia Łowicka kulisy sesji kobiecej