Katalog Firm i Instytucji Wróć

Art Dekor. Retro Tea & Coffee

ul. Świętojańska 15/H17 (C.H. Alfa)

15-082 Białystok

tel.85 741 47 43

www.e-sklepzprezentami.pl
biuro@e-sklepzprezentami.pl
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 21.00, NIEDZ: 10.00 - 20.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Sklep RETRO Tea & Coffee powstał z myślą o ludziach ceniących sobie wyśmienity smak. Od kiedy w 2004 roku z pasji do odkrywania wyjątkowych produktów powstał nasz sklep oferujący wysokogatunkowe herbaty i kawy, piękną porcelanę oraz oryginalne słodycze, po dzień dzisiejszy nie ustajemy w wyszukujemy na polskim rynku najlepszych towarów, tak aby później móc przedstawić Państwu atrakcyjne zestawy upominkowe i kosze delikatesowe. www.e-sklepzprezentami.pl

Naszym celem jest zapewnienie klientom maksymalnej satysfakcji z dokonywanych zakupów, a najważniejszym kryterium wyboru sprzedawanych produktów jest zawsze ich wysoka jakość. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z producentami i dystrybutorami produktów nie występujących w tradycyjnych sklepach zaowocowało stworzeniem bogatej oferty. Oprócz szerokiej gamy wysokogatunkowych herbat i kaw znajdą w niej Państwo okolicznościowe kosze prezentowe, zestawy upominkowe dedykowane na specjalne okazje, a wśród nich świąteczne kosze prezentowe, kosze prezentowe na Podziękowania dla Rodziców, ślubne kosze prezentowe, tradycyjne polskie kosze upominkowe.

Cenimy sobie indywidualny kontakt z klientami i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania, dlatego stale poszerzamy asortyment i kreujemy nowe rozwiązania dekoracyjne wyróżniające nasze upominkowe kosze delikatesowe na tle konkurencji.

Ponieważ cenimy sobie dobry smak i uważamy, iż należy się nim dzielić - codziennie w sklepie stacjonarnym RETRO Tea & Coffee mieszczącym się w Galerii Alfa w Białymstoku mamy przygotowane dla Państwa kosze okolicznościowe będące kompozycją oryginalnych słodkości wzbogaconych najwyższej jakości alkoholami oraz zestawów prezentowych na rozmaite okazje. www.swiatecznekoszeprezentowe.pl

Nasza działalność została dostrzeżona i nagrodzona Złotą, a następnie Platynową Statuetką w ogólnopolskim rankingu Wielka Mała Firma organizowanym przez PZU i Gazetę Prawną w 2006 roku.

Art Dekor. Retro Tea & Coffee
Art Dekor. Retro Tea & Coffee