Katalog Firm i Instytucji Wróć

Agencja Interaktywna Rutcom

ul. M. Skłodowskiej-Curie 3 lok. 77

15-095 Białystok

tel.85 745 30 69tel.516 130 325

www.strony.bialystok.pl
kontakt@rutcom.pl
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Agencja Interaktywna RUTCOM istnieje już od 2006 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych opartych o autorski system zarządzania treścią, jak i tworzeniu stron w oparciu o systemy WordPress, Joomla. Firma nasza zajmuje się również tworzeniem sklepów internetowych, stron mobilnych oraz obsługą stron internetowych.

Agencja nasza prowadzi szeroko rozumiany marketing internetowy w imieniu naszych klientów. Nie tylko programujemy, ale również zajmujemy się identyfikacją wizualną firm. Prowadzimy kampanie Google AdWords, pozycjonowanie stron, audyty SEO stron www.

Do tworzenia stron internetowych używamy najnowocześniejszego oprogramowania. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że współpracują z profesjonalistami, posługującymi się sprawdzonymi technologiami, którzy dodatkowo mają duże doświadczenie w reklamie i w handlu. Zaufało nam ponad 200 klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych z różnych branży. Z większością z nich współpracujemy długofalowo, świadcząc najnowsze usługi internetowe.

Do każdej wykonanej usługi przez naszą firmę na życzenie klienta dołączamy talon na reklamę w Google AdWords o wartości 250 zł na reklamę.

Naszym credo jest tworzenie nowoczesnych, estetycznych i niepowtarzalnych stron internetowych dostosowanych do wymagań klienta i oczekiwań odbiorców. Zamawiając u nas stronę, macie Państwo gwarancję indywidualnego projektu i bezpieczeństwa strony. Traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Świadczymy następujące usługi:

  • Projektowanie stron internetowych już od 999 zł (netto)!
  • Projektowanie sklepów internetowych,
  • Obsługa administracyjna stron internetowych,
  • Reklama Google AdWords,
  • Pozycjonowanie stron internetowych,
  • Promowanie firm w Internecie (Facebook, Google+, Twitter),
  • Usługi graficzne (banery, wizytówki, logotypy, favicony).

Kontakt:
tel. + 48 85 745 30 69
kom. + 48 516 130 325
kom. +48 535 300 279
fax +85 734 12 50

kontakt@rutcom.pl
office@rutcom.eu
tpoplawski@rutcom.pl
grafik@rutcom.pl
natalia@rutcom.pl

Agencja Interaktywna Rutcom
Agencja Interaktywna Rutcom
Agencja Interaktywna Rutcom
Agencja Interaktywna Rutcom