Katalog Firm i Instytucji Wróć

Agata Litwinko Project Factory

Dobrzyniewo Kościelne 45B

16-002 Dobrzyniewo Duże

tel.790 408 797

www.projectfactory.com.pl
firma@projectfactory.com.pl
Czynne: PN - SOB: 7.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma Project Factory została założona w 2014 roku, jednak jej początki sięgają do roku 2010. Jej główną działalnością jest projektowanie, wykonywanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej oraz outsourcing. W roku 2015 podjęto decyzję o wyodrębnieniu z firmy działu zajmującego się produkcją elementów z drewna oraz metalu - w ten sposób powstała marka HardCube. Znajomość lokalnego rynku firm produkcyjnych pozwala nam trafnie wybrać najlepszego wykonawcę spełniającego oczekiwania naszych Klientów. Naszą pracę zaczynamy więc od projektu a kończymy na gotowym wyrobie.

Działalność firmy:
Project Factory:

  • Obsługa firm w zakresie wykonywania dokumentacji technologicznej, oraz kosztorysowania - na podstawie rysunków, modeli, szkiców.
  • Obsługą biznesową firm w zakresie outsourcingu - począwszy od negocjacji, poprzez zamówienia, prototypowanie i produkcję, kończąc na zagadnieniach logistycznych oraz reklamacjach.

Specjalizujemy się w wykonywaniu modeli 3D elementów z giętych blach. Pomagamy w optymalizacji kosztów produkcji oraz pozyskiwaniu najlepszych dostawców wyrobów jak i usług.

HardCube jako dział firmy Project Factory:

  • Projektowanie elementów należących do grupy małej architektury tj. stołów, stolików, ławek, donic.
  • Projektowanie elementów wyposażenia wnętrza domów tj. schodów, barierek, łóżek, stołów, stolików oraz innych.
  • Produkcja elementów z drewna, stali konstrukcyjnej oraz stali kwasoodpornej.

Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów a zwłaszcza schodów dębowych dywanowych oraz mebli dębowych. Wykonujemy również elementy nietypowe oraz jednostokowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy nasz Klient jest dla nas równie ważny a naszym priorytetem jest jakość oferowanych usług oraz wyrobów.

W naszych realizacjach staramy się wdrażać najnowsze technologie, współpracujemy z architektami oraz projektantami w kraju jak i za granicą.

Agata Litwinko Project Factory
Agata Litwinko Project Factory
Agata Litwinko Project Factory
Agata Litwinko Project Factory