Katalog Firm i Instytucji Wróć

4e Agencja Reklamy

ul. 42 Pułku Piechoty 8

15-181 Białystok

tel.508 178 033

www.4e.com.pl
biuro@4e.com.pl
Czynne: PN - PT: 8.30 - 16.30
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Dlaczego 4e Agencja Reklamy?

- Ponieważ wiemy, że dobrze zaplanowane i przeprowadzone działania reklamowe mogą skutecznie zbudować Ci sprzedaż lub wizerunek - i mamy na to dowody.
- Ponieważ 16 lat realizujemy kampanie reklamowe w Polsce i całej Europie.
- Ponieważ znamy narzędzia i wiemy jak wykorzystać Google, Facebooka, Instagram, YouTube i inne narzędzie do budowania Twojej przewagi nad konkurencją.
- Ponieważ pracujemy dla firm z całego świata.
- Więcej argumentów znajdziesz na naszej stronie www.

Projektujemy i realizujemy responsywne strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje webowe i mobilne. Wykonujemy filmy reklamowe, filmy korporacyjne, spoty promocyjne, billboardy sponsorskie – od koncepcji/scenariusza, przez filmowanie, produkcję, udźwiękowienie, animacje 2D i 3D, postprodukcję, po dostarczenie finalnych spotów do emisji w telewizji, kinie czy w Internecie.

Tworzymy animacje i wizualizacje 3D. Przygotowujemy modele obiektów, scen, wnętrz, produktów i wykonujemy z nich fotorealistyczne wizualizacje i animacje. Opracowujemy również identyfikację firm i marek oraz wszelkie materiały drukowane, jak katalogi czy foldery reklamowe.

Potrzebujesz rzetelnego i doświadczonego partnera? Zapraszamy.

Pracujemy dla międzynarodowych korporacji - ale również dla małych firm lokalnych - między innymi dla takich firm/marek jak: ROSTI, Pringles, Samasz, Masterpress, Caparol, Arhelan, Biedronka, KOKU Sushi, Sokółka Okna i Drzwi, Alpina, Barter, Rogowski Development i wielu innych.

4e Agencja Reklamy
4e Agencja Reklamy
4e Agencja Reklamy
4e Agencja Reklamy
Wideo

4e - filmy reklamowe, spoty reklamowe, animacje 2d, animacje 3d