Katalog Firm i Instytucji Wróć

ZetStudios - Produkcja filmowa

[firma mobilna]

Białystok

tel.601 426 398

www.zetstudios.pl
biuro.zetstudios@wp.pl
Czynne: Kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Opis:

Nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres usług w zakresie filmu i fotografii wykonywanej wyłącznie w technice cyfrowej. Proponujemy również archiwizację materiałów na nośnikach DVD, BD-R oraz CD.

W naszej pracy staramy się ciągle rozwijać tak, aby móc sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów. Nie boimy się podejmować trudnych zadań, zapewniając przy tym bardzo miłą i fachową obsługę. 

Podejmujemy się realizowania reklam i spotów telewizyjnych oraz filmów promocyjnych o różnej tematyce. Zapewniamy obsługę takich rodzinnych uroczystości jak śluby, studniówki.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dbając o wysoki poziom naszych produkcji. Klientom indywidualnym, którzy szukają firmy mogącej uwiecznić pamiątkę ze ślubu, możemy zagwarantować realizację zlecenia na 2 lub więcej kamer w jakości Full HD.

Każdy film dokumentujący rodzinne uroczystości, jest realizowany dyskretnie, bazując na naturalnych emocjach, poczuciu szczęścia i radości, bogaty w emocjonalne struktury i piękno. Zobacz jak Twoje pomysły i nasza kreatywność przyczyniają się do powstania indywidualnego filmu, który sprosta Państwa oczekiwaniom.

ZetStudios - Produkcja filmowa
ZetStudios - Produkcja filmowa
ZetStudios - Produkcja filmowa
ZetStudios - Produkcja filmowa