Katalog Firm i Instytucji Wróć

Zaopatrzenie gastronomii - Daito Białystok

ul. Ciesielska 2 lok. 28

15-542 Białystok

tel.693 472 450tel.512 148 256tel.533 151 383

www.daito.com.pl
biuro@daito.com.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, SOB: umawianie telefoniczne
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Nowoczesne wyposażenie gastronomii ze sprzętem gastronomicznym od Daito
Daito to hurtownia gastronomiczna, która świadczy usługi w zakresie projektowania, doradztwa oraz serwisu sprzętu gastronomicznego. Szeroka gama produktów oraz bogate doświadczenie w branży gastronomicznej sprawiają, że nasze projekty są doskonale dopasowane do profilu lokalu, wielkości pomieszczeń oraz potrzeb użytkowników. Nasza pomoc nie kończy się jednak na montażu urządzeń, dokonujemy również serwisu i napraw pieców, ekspresów do kawy oraz innych elementów lokalu gastronomicznego.

Funkcjonalne i niezawodne wyposażenie gastronomii
Prowadzenie gastronomii wymaga dobrej organizacji pracy, dokładności i zaangażowania. Odpowiednia aranżacja przestrzeni oraz wybór sprzętu gastronomicznego wysokiej jakości zdecydowanie ułatwia pracę nad specjałami kulinarnymi. Projektując przestrzeń do celów gastronomicznych dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, a także wygodę użytkowników.

Więcej o wyposażeniach gastronomii na https://daito.com.pl/wyposazenie-gastronomii/

Wykonując projekt strefy gastronomicznej, dokonujemy jej podziału na kilka obszarów o różnym przeznaczeniu. W standardowych projektach, przestrzeń dzielona jest na następujące obszary:

  • miejsce przyjmowania oraz przechowywania produktów,
  • strefa wstępnego przygotowania produktów,
  • blok kuchenny z urządzeniami do obróbki termicznej,
  • strefa wydawania posiłków,
  • sekcja zmywania naczyń.

Projekty Daito wyróżnia optymalne zagospodarowanie przestrzeni, funkcjonalność oraz zastosowanie niezawodnych urządzeń.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny
Prowadzenie lokalu oferującego żywność, wymaga zachowania wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych. Rygorystyczne normy bezpieczeństwa i czystości dotyczą również jakości sprzętu gastronomicznego. Urządzenia oraz wyposażenie używane w lokalach gastronomicznych muszą być wykonane z materiałów odpornych na powstawanie rdzy, czy namnażanie bakterii, grzybów i pleśni.
W zależności od profilu lokalu, w skład sprzętu gastronomicznego wchodzą m.in:

  • kuchnie gazowe lub elektryczne,
  • szafy chłodnicze i urządzenia chłodnicze,
  • zmywarki gastronomiczne,
  • urządzenia obróbki mechanicznej.

Prowadzimy również serwis urządzeń gastronomicznych, więcej na https://daito.com.pl/serwis-urzadzen-gastronomicznych/

Najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny
Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje bardzo duży wybór urządzeń oraz wyposażenia dla gastronomii. W naszej ofercie znajdą Państwo zgodne z najwyższymi standardami meble przeznaczone dla gastronomii. Do przechowywania produktów spożywczych przygotowaliśmy dla Państwa różnego typu szafy, półki oraz regały magazynowe. Natomiast przygotowanie potraw stanie się łatwiejsze dzięki wyposażonym w wytrzymałe blaty stołom.

Współcześnie w gastronomii używa się pieców różnego typu. W zależności od przeznaczenia, mogą Państwo wybierać spośród pieców piekarniczych, konwekcyjnych, konwekcyjno-parowych lub też pieców przeznaczonych do przygotowania pizzy.

Nawet najmniej zaawansowane lokale gastronomiczne nie obejdą się bez profesjonalnej chłodziarki. Oprócz klasycznych szaf chłodniczych, które są odpowiednikami lodówek, jednak mają znacznie większą pojemność, w naszej ofercie znajdą Państwo również różnego typu stoły i witryny chłodnicze. W nowoczesnych kuchniach z pewnością przydadzą się również szafy czy kostkarki do lodu, które utrzymują odpowiednie produkty w temperaturze niższej od zera stopni Celsjusza.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie https://daito.com.pl/o-nas/