Katalog Firm i Instytucji Wróć

Yves Rocher

ul. Świętojańska 15 lok. 50 (C.H. Alfa)

15-277 Białystok

tel.85 741 23 90

www.yves-rocher-bialystok.pl
yr.bialystok@wp.pl
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 21.00, NIEDZ: 10.00 - 20.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Z wielką przyjemnością zapraszamy do Atelier Kosmetyki Roślinnej Yves Rocher w C.H. ALFA lokal 50 (na przeciwko ścianki wspinaczkowej).

Każdy nowy klient powołujący się na portal bialystokonline.pl, przy dowolnym zakupie i założeniu karty stałego klienta otrzyma dodatkowo prezent niespodziankę !!!

Atelier Kosmetyki Roślinnej  Yves Rocher w C.H. Alfa - to największy sklep Yves Rocher w Białymstoku, a co za tym idzie największy wybór produktów.

Bogaty wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, zarówno dla Pań jak i dla Panów. Oferujemy także kosmetyki do makijażu oraz wyjątkowe zapachy.

Każdy produkt posiada tester, więc można odpowiednio przetestować i dobrać do własnych potrzeb i upodobań, kosmetyk lub zapach.

Pakowanie prezentów gratis!

Yves Rocher to marka obecna na rynku od ponad 50 lat. Jej podstawą jest tworzenie kosmetyków w zgodzie z naturą, produkcja kosmetyków na bazie roślin, bezpieczeństwo i jakość oraz aktywna ochrona środowiska.

Yves Rocher to firma, która kontroluje wszystkie etapy powstawania i tworzenia produktu, od botaniki przez uprawy certyfikowanych roślin, produkcję, po dystrybucję.

Eksperci Yves Rocher z powodzeniem poszukują niezwykłych właściwości roślin, które nazywają ich Geniuszem. Czerpią z tej różnorodności, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby skóry. Wiedzą , że rośliny mają nieskończoną moc i są źródłem nieustannej inspiracji. To z nich czerpią nowe składniki aktywne, rozwijają wyjątkowe formuły i tworzą skuteczne i innowacyjne kosmetyki o niezwykłych właściwościach.

Oszczędzaj dzięki naszym licznym promocjom!

Serdecznie zapraszamy!