Katalog Firm i Instytucji Wróć

Wydawnictwo Vital

ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24

15-762 Białystok

tel.85 654 78 06

www.wydawnictwovital.pl
biuro@wydawnictwovital.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Wydawnictwo Vitalwww.wydawnictwovital.pl

to prężnie działająca i jedna z największych oficyn wydawniczych w kraju specjalizujących się w publikacji poradników dotyczących zdrowego stylu życia, zbilansowanego odżywiania, odchudzania, a także naturalnych metod leczenia. Z sukcesem wydajemy również książki kucharskie.

Autorzy naszych publikacji przedstawiają najnowsze badania naukowe i najskuteczniejsze metody leczenia chorób autoimmunologicznych takich, jak cukrzyca, choroby Alzheimera czy Parkinsona, choroby tarczycy czy stwardnienie rozsiane. W wielu książkach opisywane są również metody na wyeliminowanie refluksu czy schorzeń jelit. W naszej ofercie znajduje się też wiele poradników dotyczących walki z nowotworami i dbania o zdrowie mózgu. Zdecydowaną większość naszych publikacji łączy stawianie na naturalne metody i holistyczne podejście do leczenia. Dzięki nim odkryjesz Tradycyjną Medycynę Chińską i ajurwedę. Poznasz również tajniki akupunktury i akupresury.

W Wydawnictwie Vital skupiamy się na tym, aby wydawane przez nas tytuły zawierały wyłącznie aktualną i rzetelną wiedzę na temat zdrowia i odżywiania oraz opierały się na najnowszych wynikach badań. Dlatego do grona naszych autorów należą światowej klasy lekarze, specjaliści oraz terapeuci, których książki są bestsellerami New York Timesa. W ofercie posiadamy ponad 300 publikacji. Sięgnij po własny klucz do zdrowia.

Sklep ze zdrowiemwww.vitalni24.pl
tel. 85 654 78 35

Sklep Vitalni24.pl to firmowa księgarnia Wydawnictwa Vital. Przekonaj się, jak bogata jest oferta publikacji dotyczących zdrowia, odżywiania, odchudzania i medycyny naturalnej. Nasi autorzy to światowe autorytety z dziedziny medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej. Oprócz tradycyjnych wydań książek, oferujemy też e-booki i audiobooki.

W sklepie znajdziesz również:

  • najwyższej jakości produkty prozdrowotne i suplementy,
  • profesjonalne akcesoria pomocne w terapii takie jak lampy solne, dyfuzory, świece do konchowania uszu, igły do akupunktury,
  • olejki eteryczne, dzięki którym pokochasz świat aromaterapii,
  • najwyższej jakości zioła i nalewki.

Gwarantujemy szereg promocji, atrakcyjne ceny i szybką dostawę.

Odwiedź nas już teraz!