Katalog Firm i Instytucji Wróć

Wonder Home

ul. Sybiraków 14/11

15-204 Białystok

tel.508 353 601

www.wonder-home.com.pl
biuro@wonder-home.com.pl

Mapa
Opis:

Szukasz wykonawców, kierownika czy dostawców materiału na budowę domu?
Już dalej nie szukaj, nasza firma zrobi to za Ciebie.

Nasi Menadżerowie Budów przeprowadzą Ciebie przez proces budowy od wbicia łopaty do przeprowadzki. Wybudujemy dom systemem kontraktowym przy maksymalizacji jakości, a minimalizacji kosztów. W usłudze oferujemy pełną obsługę nadzoru budowlanego – Kierownik Budowy i Inspektor Nadzoru.

Przeanalizujemy dla Ciebie projekt i dobierzemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Wykonamy kosztorys i harmonogram prac prowadzonych przy budowie Twojego domu, dzięki czemu wiesz już przed rozpoczęciem budowy, jakie koszty poniesiesz oraz kiedy to nastąpi. Zminimalizujemy możliwość wystąpienia błędów, które generują wysokie dodatkowe koszty. Dobierzemy materiał najwyższej jakości i wynegocjujemy najniższe ceny za Ciebie. Nie musisz tracić czasu i nerwów, a także pieniędzy samemu zajmując się wszystkim.

Z nami oszczędzasz czas i pieniądze.

A może nie masz jeszcze projektu? Albo poszukujesz działki i nie wiesz, jaką zakupić? Pomożemy Tobie przeanalizować Twoje potrzeby oraz Twój budżet i dobierzemy optymalne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.