Kino, teatr

Wróć
Uwaga: impreza już się odbyła.

Walentynki w Forum: „Żona czy mąż?”

2018-02-14
Termin: 2018-02-14
Zapraszamy na Filmowe Walentynki w kinie Forum – podczas filmowej randki zobaczymy przedpremierowo niebanalną komedię romantyczną z Kasią Smutniak w roli głównej!

ŻONA CZY MĄŻ?

Godz. 18.15

BILETY:
- walentynkowy bilet dla 2 osób: 20 zł + słodki upominek
- walentynkowy pojedynczy bilet: 14 zł + słodki upominek

„Żona czy mąż?”
Włochy 2017, 100′
reż. Simone Godano

W wyniku niewiarygodnego eksperymentu Andrea, utalentowany neurochirurg, i jego żona Sofia, ambitna prezenterka telewizyjna, zamieniają się… ciałami. Od teraz muszą prowadzić życie swojej drugiej połówki. Nowa sytuacja sprawi, że nie tylko lepiej poznają szczegóły codziennej egzystencji małżonka, ale będą mogli również inaczej spojrzeć na swój związek. Czy niespodziewana zamiana ról uratuje ich związek? A może zakochają się w sobie na nowo?

Reżyser Simone Godano o filmie:
„Psychologowie czasami proszą pacjentów, żeby opowiedzieli o jakimś epizodzie ze swojego życia z perspektywy innej osoby, tak, jakby mówili o kimś obcym. Dzięki temu można dostrzec coś, czego się wcześniej nie widziało. Pacjenci nagle zaczynają rozumieć, dlaczego ktoś ich opuścił, że nie ma w nich empatii albo że okazują partnerom obojętność. W moim filmie bohaterowie są na miejscu drugiej osoby nie przez godzinną sesję, ale przez znacznie dłuższy czas.”

Miejsce imprezy