Katalog Firm i Instytucji Wróć

ULTIMA - Odszkodowania, Usługi Prawne, Usługi Księgowe

ul. Elewatorska 29

15-620 Białystok

tel.531 423 300

www.ultimakancelaria.pl
biuro@ultimakancelaria.pl
Czynne: PN - SOB: spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

ULTIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku prowadzi działalność w zakresie pełnej obsługi prawnej i księgowej klientów indywidualnych oraz firm. Pomagamy naszym klientom również w dochodzeniu wszelkiego rodzaju świadczeń odszkodowawczych.

Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie gwarantujące, że Państwa sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i skutecznie. W ramach świadczonych usług oferujemy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, pracy i gospodarczego, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, projekty podań, pism, pozwów, apelacji, zażaleń, umów i innych. Zajmujemy się pełną księgowością i rachunkowością, co daje gwarancję rzetelnego prowadzenia dokumentacji. Nasza działalność obejmuje także sprawy o odszkodowania z tytułu m.in. wypadków komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, błędów medycznych, poślizgnięć, śmierci osób najbliższych, szkód powstałych na skutek silnego wiatru, gradu, powodzi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali odszkodowania w jak najwyższej wysokości oraz w jak najkrótszym czasie. Skutecznie walczymy z powszechnie stosowaną przez ubezpieczycieli praktyką zaniżania odszkodowań.

Nasi klienci mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi oraz możliwość powierzenia wszelkich spraw formalnych w ręce profesjonalistów. Powierzenie spraw naszej Kancelarii gwarantuje kompleksową obsługę z najwyższą skutecznością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Odpowiadając na potrzeby klientów oczekujących stałego kontaktu z prawnikiem oraz udzielania szybkich, telefonicznych konsultacji i porad prawnych stworzyliśmy dla Państwa nowatorską usługę w postaci abonamentu prawnego. Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć tutaj: www.ultimakancelaria.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z kancelarią ULTIMA, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.ultimakancelaria.pl.

Telefon: 531 423 300
E-mail: biuro@ultimakancelaria.pl