Rodzina

Wróć

Trwa głosowanie na najlepsze atrakcje dla dzieci 2020 roku

2020-01-09 07:29:51
Do końca stycznia trwa głosowanie na 60 najlepszych atrakcji dla dzieci. Wśród nich są 4 propozycje w województwa podlaskiego. Głosujcie!
Dzieckowpodrozy.pl
Można głosować na podlaskie atrakcje

Serwis dzieckowpodrozy.pl - publikujący inspiracje do wycieczek, porady, ciekawostki, spisy atrakcji i hoteli przyjaznych rodzinom z maluchami - każdego roku przygotowuje zestawienie 60 najlepszych atrakcji dla dzieci. To, w jakiej kolejności znajdą się one w rankingu, zdecydują internauci. Głosowanie trwa do 30 stycznia i jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć Lubię to obok wybranej atrakcji (są ustawione w kolejności alfabetycznej, przy okazji można przeczytać poświęcone im artykuły).

W województwie podlaskim do TOP 60 zakwalifikowały się: Baśniowy Szlak Suwalszczyzny - Wioski Bajek, Chatka Baby Jagi (Orzeszkowo, gm. Hajnówka), Kolejka wąskotorowa w Puszczy Białowieskiej i Muzeum Mleka (Grajewo).

Nagrody dla atrakcji i... głosujących

10 najlepszych atrakcji otrzyma certyfikat – Najlepsza rodzinna atrakcja 2020 - będący poświadczeniem sympatii odwiedzających, a atrakcja, która zajmie pierwsze miejsce, zyska dodatkowo kampanię promocyjną o zasięgu miliona wyświetleń w serwisie organizatora.

- Wiemy, że ranking cieszy się dużą popularnością i inspiruje wiele rodzin, które wspólnie z nami planują zarówno krótkie wycieczki, jak i dłuższe wakacje – mówi Wojciech Kreft z dzieckowpodrozy.pl. - Co roku wśród nominacji pojawiają się nowe atrakcje. Życzymy wszystkim konkurującym powodzenia, a głosującym odkrycia miejsc wartych odwiedzenia!

Nie tylko atrakcje, ale również głosujący mają szansę otrzymać atrakcyjne nagrody. Wśród nich są wejściówki 2+1 do dwukrotnego zwycięzcy – parku rozrywki Energylandia, który został w tym roku ogłoszony Złotą Atrakcją dzieckowpodrozy.pl i nie walczy już o głosy.

- Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa w poprzednich edycjach Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci. Osiągnęliśmy ten sukces dzięki tysiącom głosów naszych odwiedzających i chcemy się dla nich rozwijać – powiedział Kris Kojder, Dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii. - W przyszłym roku park powiększy się o kolejne atrakcje, w tym nowy, spektakularny rollercoaster.

Ogłoszenie wyników odbędzie się na początku lutego 2020 roku.
Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl