Drogówka

Wróć

Tragedia na przejeździe kolejowym. Zginęły dwie osoby

2019-09-09 17:45:26
W poniedziałek (9.09) na drodze krajowej nr 8 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Do wypadku doszło także na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia.
Podlaska Policja
Zderzenie trzech aut na krajowej 8

Przed godz. 17.00 biuro prasowe podlaskiej policji poinformowało o wypadku, do którego doszło na krajowej 8. W miejscowości Stok (pow. sokólski), droga jest zablokowana po zderzeniu trzech pojazdów. Ciężarówka blokuje dwa pasu ruchu.

Służby będą musiały usunąć pojazd z drogi. Może to potrwać nawet kilka godzin.

Zostały wyznaczone objazdy dla aut ciężarowych przez DW671 w kierunku Janowa i Sokółki.

Wypadek na przejeździe kolejowym

Jak poinformował asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji, o godz. 16.25 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że na niestrzeżony przejeździe kolejowym w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia doszło do potrącenia przez pociąg relacji Białystok-Warszawa dwóch młodych osób (chłopaka i dziewczyny).

Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

[Aktualizacja]

O godz. 16.25 dyżurny wysokomazowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że na niestrzeżony przejeździe kolejowym w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia, doszło do potrącenia przez pociąg relacji Białystok- Warszawa dwójki młodych ludzi - kobiety i mężczyzny. Osoby zginęły.

Na chwilę obecną ruch pociągów jest całkowicie wstrzymany. Policjanci cały czas pracują na miejscu pod nadzorem prokuratura.

[Aktualizacja]

Ruch pociągów odbywa się na bieżąco.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl