Katalog Firm i Instytucji Wróć

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

ul. Warszawska 6

15-950 Białystok

tel.85 743 69 94tel.85 743 66 61tel.85 743 66 62

www.tuw.pl
biuro10@tuw.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW jest pierwszym od półwiecza towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych w Polsce, które działa od 1992r. I jak dotąd jest jedynym tuw-em świadczącym ochronę ubezpieczeniową powszechnie, tj. dla wszystkich w całym kraju. Podstawowym celem Towarzystwa jest zapewnienie pełnej i stosunkowo taniej ochrony ubezpieczeniowej dla członków tworzących TUW, podczas gdy dla zakładów ubezpieczeniowych zorganizowanych w formie spółki akcyjnej tym celem jest maksymalizacja zysku właścicieli.

Ubezpieczenia środowiska rolniczego to nasza specjalność. Jako jeden z niewielu zakładów ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenia upraw i zwierząt gospodarskich od zdarzeń losowych z dopłatami z budżetu państwa. Oferujemy także szeroki zakres ubezpieczeń rolnych (budynki, budowle, mienie ruchome, uprawy rolne, odpowiedzialność cywilną rolników, odpowiedzialność cywilną kombajnisty, sprzętu rolniczego).

Nasze Towarzystwo zapewnia także ochronę ubezpieczeniową dla gospodarstw domowych oraz jego mieszkańców, jednostek gospodarczych (firm) i samorządów terytorialnych (gmin).
Dopełnieniem oferty są ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance i Zielona Karta.

FIRMA PRZYJAZNA RODZINIE

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny dodatkowe rabaty:

15% zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne oraz
30% zniżki na ubezpieczenia majątkowe i rolne

Honorujemy wszystkie Karty Dużej Rodziny: ogólnopolską oraz karty wydane przez lokalne władze samorządowe

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW