Katalog Firm i Instytucji Wróć

Teatr Tańca i Improwizacji

ul. Piastowska 11a

15-472 Białystok

tel.508 563 939


grazia7@poczta.wp.pl
Czynne: WT - CZW: 17.30 - 20.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

20 LAT STEPOWANIA W BIAŁYMSTOKU

Teatr Tańca i Improwizacji to jedyne w naszym regionie miejsce, gdzie każdy może nauczyć się stepować, przenieść się w świat musicali i kabaretu.

Tap dance - stepowanie to jedyny taniec, który słychać. Uczestnicy zajęć rozwijają swoje umiejętności taneczne, jak również mogą tworzyć własną muzykę wystukując rytm, tańcząc w specjalnych butach z blachami.

Teatr Tańca i Improwizacji powstał w 1998 r. w Białymstoku. Tancerze teatru są wielokrotnymi mistrzami Polski i zdobywcami Pucharu Polski, finalistami Dance World Cup, uczestnikami festiwali w kraju i za granicą. Biorą udział w spektaklach tanecznych, tworzonych w ramach działalności teatru.

Zajęcia prowadzi Gracja Radziszewska - tancerka, choreograf, pedagog tańca, Mistrzyni Polski w Tańcu Sportowym w kategorii tap dance solo.

W lekcjach stepowania może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek.

Zajęcia odbywają się w grupach: dziecięco-młodzieżowa, dorosła, początkująca i zaawansowana we wtorki i czwartki godz.17.30 - 18.30 i 18.30 - 20.00.

Tańczymy w sali baletowej z lustrami w Domu Kultury Zachęta. Na miejscu można wypożyczyć profesjonalne buty do stepowania.

Teatr Tańca i Improwizacji to również:

  • taniec klasyczny
  • broadway jazz
  • spektakle teatralne dzieciom: Zaczarowana podróż, Tajemnice teatru lalek, Szałaputki
  • oprawa artystyczna imprez na zamówienie
  • nauka tańca dla nowożeńców
Teatr Tańca i Improwizacji
Teatr Tańca i Improwizacji
Teatr Tańca i Improwizacji
Teatr Tańca i Improwizacji