Katalog Firm i Instytucji Wróć

T-Trans Przeprowadzki Transport

al. 1000-lecia P.P. 10/141

15-111 Białystok

tel.668 164 326

www.tt24h.pl
biuro@tumiel.com
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Świadczymy usługi nieprzerwanie od 2009 roku, stale idąc zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju firmy, podnosząc tym samym jakość naszej pracy oraz dodając kolejne usługi do naszej oferty. Nasi pracownicy nie są ludźmi z przysłowiowej łapanki, ale są wykwalifikowanymi fachowcami w każdym calu.

Dodatkowo posiadamy nową flotę aut, które są niezawodne. Większość z nich posiada windy transportowe, które pozwalają na załadowanie ciężkich oraz nietypowych rzeczy. Posiadamy także akcesoria do transportu, które umożliwią przenoszenie fortepianów oraz kas pancernych. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dbając o wysoką jakość naszych usług.

Nową branżą, w jakiej działamy, jest też sprzątanie oraz utylizacja mienia z zagraconych magazynów, piwnic i strychów. Słuchamy także swoich klientów, jeśli masz dowolne zlecenie transportowe zadzwoń, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Przeprowadzki

Zmiana miejsca zamieszkania to niejednokrotnie wyzwanie dla człowieka z samochodem osobowym. Pozwól, że weźmiemy tę pracę na siebie. Twoje mienie w sposób szybki i bezpieczny dotrze do Twojego nowego miejsca pobytu, a Ty będziesz się cieszył z nowego domu lub mieszkania. Zaufaj nam i planuj urządzenie mieszkania, a sprawy ciężkie zostaw fachowcom.

Transport firm

Przenosiny biura, magazynu lub warsztatu to nie lada wyzwanie dla każdej z firm. Dokładając do tego brak środków transportu oraz odpowiedniej ilości ludzi zadanie wydaje się nie do zrealizowania.

Spieszymy naszym klientom z pomocą i jesteśmy w stanie profesjonalnie zaplanować całe przedsięwzięcie. Później nasi pracownicy szybko i fachowo zajmą się tematem, a ty będziesz pewny, że szybko powrócisz do normalnej pracy w nowym miejscu.

Magazyny, garaże, piwnice

Masz problem, gdyż likwidujesz magazyn? Masz stary zapomniany garaż, na strychu nazbierało się trochę przysłowiowych gratów? Do piwnicy nie zaglądałeś już od wieków? Zaufaj profesjonalistom, nasi pracownicy zrobią to za Ciebie. Zlikwidujemy i wysprzątamy miejsce. Dodatkowo cenne rzeczy przetransportujemy pod wskazane miejsce, a śmieci trafią do utylizacji. Problem zostanie rozwiązany, a Ty będziesz miał mniej zmartwień.

Transport nietypowy

Masz coś ciężkiego, niewymiarowego, fortepian, a może kasę pancerną? Zajmiemy się transportem rzeczy gabarytowych.

Są rzeczy, do transportu których bezwzględnie potrzebni są fachowcy. Pierwszym z argumentów jest bezpieczeństwo, przy rzeczach ciężkich nie trudno o wypadek, a drugim prędkość samego transportu, to co profesjonalistom zajmuje godzinę, ludziom niedoświadczonym często cały dzień. Mamy doświadczenie nie tylko w kasach pancernych, ale także w gabarytowych, niejednokrotnie przewoziliśmy fortepiany, stare zabytkowe regały i szafy.

Nie wahaj się, dzwoń lub pisz!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą za pomocą formularza e-mail, bądź dostępnej NON STOP infolinii telefonicznej. Zdajemy sobie sprawę iż transport potrzebny jest w różnych porach dnia i nocy.
INFOLINIA 24h: 668-164-326

T-Trans Przeprowadzki Transport
T-Trans Przeprowadzki Transport
T-Trans Przeprowadzki Transport
T-Trans Przeprowadzki Transport