Katalog Firm i Instytucji Wróć

Świat Reklamy

ul. Gen. Maczka 82

15-691 Białystok

tel.85 878 01 30

www.swiat-reklamy.pl
biuro@swiat-reklamy.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma prowadzi działalność produkcyjną w zakresie branży reklamowej od 2002 roku. Główne filary stanowią: druk wielkoformatowy, druk UV, oklejanie samochodów, reklama świetlna. Od początku działalności stawiamy na najnowsze technologie. Inwestujemy nie tylko w nowoczesny sprzęt, który stale modernizujemy i ulepszamy, ale także w jakość i komfort obsługi klientów w naszej siedzibie.

Oferujemy:

1. Druk wielkoformatowy
Naszą specjalnością są wydruki wielkoformatowe, które są obecnie najchętniej wykorzystywaną formą prezentacji przedmiotu reklamy. Najczęściej eksponowaną na fasadach budynków, wolnostojących tablicach, jak również we wnętrzach pomieszczeń.
Drukujemy na takich materiałach jak: ba ner, siatka mesh, folia monomeryczna, folia polimerowa, folia wylewana, baner backlit, baner blockout, fototapeta, canwas, papier blueback, papier plakatowy, papier fotograficzny i wiele innych.

2.  Druk UV
Druk UV to jedna z najnowocześniejszych technologii stosowanych na potrzeby druku wielkoformatowego. Charakteryzuje się wysoką jakością wydruku i możliwością druku na materiałach twardych i płaskich.
Drukujemy na takich materiałach jak: szkło, fronty meblowe, PCV, plexi, dibond, hips, pet i innych.

3. Reklama świetlna
Umiejętnie wykorzystane światło sprawia, że reklama jest czytelna i widoczna o każdej porze dnia i nocy. Jest to najlepszy sposób wartościowania i pozycjonowania firmy oraz zapewnia doskonały sposób komunikowania się z klientem. Reklama świetlna przyciąga wzrok i wyróżnia się w przestrzeni miejskiej.
Produkujemy: kasetony świetlne, litery przestrzenne, pylony i wiele innych elementów pod indywidualne projekty

4. Oklejanie samochodów
Oklejaniem samochodów zajmujemy się od kilkunastu lat, jesteśmy jedną z pierwszych agencji reklamowych w Białymstoku świadczących kompleksowo tą usługę. Przeszkolone i certyfikowane ekipy, praktycznie codziennie pracują nad uzyskaniem żądanego efektu na karoseriach aut naszych klientów.

6. Litery przestrzenne ze styroduru

7. Tablice, szyldy, witryny

8. Systemy wystawiennicze

9. Poligrafia

10. Usługi cięcia laserem i frezowania CNC

Świat Reklamy
Świat Reklamy
Świat Reklamy
Świat Reklamy