Katalog Firm i Instytucji Wróć

Spółdzielczy Bank Rozwoju (SBR Bank)

ul. Jana Pawła II 59

15-704 Białystok

tel.85 831 13 79

www.sbrbank.pl
oddzial.bialystok@sbrbank.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Spółdzielczy Bank Rozwoju (SBR Bank) jest największym i najprężniej działającym bankiem spółdzielczym na Podlasiu. Należymy do Grupy BPS zrzeszającej 358 banków spółdzielczych z całego kraju, co zapewnia naszym Klientom dostęp do jednej z największych sieci bezprowizyjnych bankomatów w Polsce (ponad 6 tys.).

W Białymstoku posiadamy trzy Oddziały oraz cztery Punkty Obsługi Klienta

  • Oddział I: ul. Jana Pawła II 59 (wylot na Warszawę), tel. 85 831 13 79
  • Oddział II: ul. Sienkiewicza 55A (budynek Trzy Kłosy), tel. 85 675 25 95
  • Oddział III: ul. Legionowa 28 lok. 4 (Błękitny Wieżowiec), tel. 85 66 33 726,
  • ul. Lipowa 24, tel. 85 744 53 60,
  • ul. Wiewiórcza 64 (budynek WORD), tel. 85 743 26 24,
  • ul. Kawaleryjska 19/23 (przy wejściu głównym na Targowisko Miejskie), tel. 85 742 06 99,
  • ul. Andersa 40/103 (przy wejściu do Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego), tel. 85 662 35 45,

Nasza sieć 18 jednostek operacyjnych jest tak umiejscowiona, aby każdy miał możliwość skorzystania z produktów bankowych, a przede wszystkim z indywidualnego podejścia i doradztwa naszych pracowników zarówno w zakresie finansowania, jak i lokowania nadwyżek środków.

Obsługujemy osoby indywidualne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, sektor biznesu, urzędy i instytucje (w tym szkoły) a także organizacje non-profit.

OFERUJEMY

RACHUNKI OSOBISTE: Pol-Konto, Pol-Konto 500+, Pol-Konto Junior, Pol-Konto Student, Rachunki Szkolnych Kas Oszczędnościowych, Rad Rodziców oraz Kas Zapomogowo-Pożyczkowych

RACHUNKI FIRMOWE: Biznes Konto, Start Biznes Konto (preferencyjne warunki prowadzenia konta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą), Non-profit Biznes Konto, Biznes Konto Walutowe, Agro Biznes Konto

LOKATY: Możemy poszczycić się jedną z najbogatszych na rynku ofert w zakresie lokowania nadwyżek finansowych, również w walutach obcych. Terminy lokowania - już od 1 dnia do aż 24 m-cy. Depozyty gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

KREDYTY: gotówkowe, w rachunku bieżącym, mieszkaniowe, obrotowe, inwestycyjne, preferencyjne, klęskowe, inne.

KARTY: Zapewniamy bezprowizyjne wypłaty z ponad 6 tys. bankomatów na terenie Polski. Naszym Klientom proponujemy najwygodniejsze metody płatności, w tym m.in. międzynarodowe karty kredytowe, debetowe, PayPass, karty przedpłacone. Umożliwiamy dostęp nawet do najnowocześniejszych metod płatności, w tym: płatności mobilne Google Pay, karty-naklejki zbliżeniowe payWave. Udostępniamy możliwość stosowania zabezpieczenia 3D Secure (bezpieczne zakupy w Internecie).

INTERNET BANKING: obsługa kont przez Internet.

INNE USŁUGI: przelewy natychmiastowe, przekazy dewizowe, rozliczenia międzybankowe (Elixir, Sorbnet), ubezpieczenia, leasing.

O BANKU

Jesteśmy instytucją z ponad 60-letnią tradycją. Działamy wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Łączymy tradycje bankowości spółdzielczej z nowoczesnym sposobem prowadzenia usług bankowych. Naszą misją jest zwiększanie udziału w rynku i intensyfikacja rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych. Aktywnie angażujemy się na rzecz społeczności lokalnej. Jesteśmy bankiem przyjaznym Klientom, cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom. Wyróżnikiem naszej działalności jest utrzymywanie bliskich relacji ze środowiskiem lokalnym, elastyczność i szybkość podejmowania decyzji.

Zapraszamy do naszych Oddziałów i Punktów Obsługi Klienta. Szczegóły na www.sbrbank.pl

 

Spółdzielczy Bank Rozwoju (SBR Bank)
Spółdzielczy Bank Rozwoju (SBR Bank)
Spółdzielczy Bank Rozwoju (SBR Bank)