Aktualności

Wróć

Specjalna linia autobusowa dowiezie na zakupy do Biedronki

2019-03-13 13:08:18
Niedawno w Rajgrodzie spalił się jeden ze sklepów sieci Biedronka. Jeronimo Martins postanowiło pomóc swoim klientom i dowiezie ich na zakupy.
JF
Przez jakiś czas sklep sieci Biedronka mieszczący się w miejscowości Rajgród nie będzie funkcjonował. Wszystko w związku z pożarem, który wybuchł nad ranem 2 marca (więcej: Pożar Biedronki. Sklep stanął w płomieniach).

Dlatego sieć Biedronka postanowiła zorganizować dla swoich klientów z Rajgrodu darmowe dojazdy do najbliższego sklepu - zlokalizowanego w Grajewie przy ul. Dwornej 27C. Specjalny autobus kursuje na trasie Rajgród-Grajewo-Rajgród 2 razy w tygodniu.

– Zdecydowaliśmy się uruchomić specjalną linię autobusową po to, by zagwarantować wszystkim naszym klientom z Rajgrodu, zwłaszcza tym niezmotoryzowanym, możliwość dokonywania zakupów w Biedronce. W najbliższych tygodniach zapraszamy do korzystania z darmowych przejazdów oraz atrakcyjnej oferty naszego sklepu w Grajewie – mówi Agata Kopiczko, kierownik operacji i sprzedaży w Jeronimo Martins Polska S.A., odpowiedzialna m.in. za sklepy w Grajewie.

Taki biedronkowy autobus dowozi klientów do sklepu sieci w Grajewie w poniedziałki i piątki. W te dni odjeżdża z przystanku PKS w Rajgrodzie o godz. 8.00 i 12.00, natomiast powrót zaplanowany jest na godz. 9.30 i 13.30.

Sklep przy ul. Dwornej 27C w Grajewie jest czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 6.30-21.00, w piątki w godz. 6.30-23.00, w soboty w godz. 6.30–22.00, a w niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl