Katalog Firm i Instytucji Wróć

Sfera Tańca

ul. Ryska 1 bud. E

15-008 Białystok

tel.606 124 222

www.sferatanca.pl
biuro@sferatanca.pl
Czynne: PN - PT: 16.00 - 20.30
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Sfera Tańca to profesjonalne miejsce idealnie przystosowane do nauki tańca, przy najlepszych instruktorach z całej Polski.
Zapewnimy Ci dostęp do wykwalifikowanej kadry z najwyższymi tytułami, stwarzającej niepowtarzalny klimat do stawiania tanecznych kroków, przy rytmach najnowszej muzyki tanecznej.
Założycielami są Ewelina Więcek-Pożarska i Łukasz Więcek.

W Białymstoku posiadamy 2 sale taneczne o łącznej powierzchni 150m2, na każdej z nich 12 metrowa ściana luster i profesjonalne nagłośnienie. Sale mają bardzo elegancki, świeży wygląd.
 
Dysponujemy jedną szatnią męską oraz jedną damską, w pobliżu, których znajdują się dwie toalety.
W naszej poczekalni mogą zrelaksować się Państwo słuchając muzyki, przeglądając czasopisma lub czytając książkę przy pysznej kawie.
Tuż obok znajduje się miły kącik zabaw dla najmłodszych klientów. Bez problemu możesz pozostawić w nim swoja pociechę, by odkrywała nową zagadkową krainę zabawek.

Naszym niewątpliwym atutem jest bardo dobra lokalizacja w samym centrum miasta, a co za tym idzie łatwy i szybki dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskie. Nasz budynek E mieści się przy ulicy Ryska 1 w pobliżu przystanków takich autobusów: 3,6,9,13,16,18,22,100,111. Posiadamy również własne miejsca parkingowe.

Jeżeli, któraś z Pań chciałaby posiadać profesjonalny treningowy strój taneczny, czy suknię balową rodem z Tańca z Gwiazdami, zapraszamy do naszego Atelier BOA, specjalizującego się w szyciu profesjonalnych sukien tanecznych.
www.atelierboa.pl

Chcesz miło spędzić czas? Serdecznie zapraszamy!

Więcej na www.sferatanca.pl

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/SferaBialystok?fref=ts

Sfera Tańca
Sfera Tańca
Sfera Tańca
Sfera Tańca