Katalog Firm i Instytucji Wróć

Rydzewski Development

ul. Piasta 16

15-044 Białystok

tel.733 900 723

www.rydzewskidevelopment.pl
biuro@rydzewskidevelopment.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma Rydzewski, na którą składa się również spółka Rydzewski Development, to przedsiębiorstwo rodzinne, funkcjonujące na rynku nieprzerwanie od 1992 roku z główną siedzibą w Ełku. Założycielem oraz prezesem spółki jest Pan Klemens Rydzewski.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność głównie z zakresu branży hotelowej i restauracyjnej (Hotel Rydzewski w Ełku) oraz spożywczej (sieć delikatesów spożywczych Plus Rydzewski). Firma Rydzewski zarządza obecnie pokaźną liczbą nieruchomości komercyjnych, co przekłada się na bogate doświadczenie z zakresu budowania oraz zarządzania obiektami o charakterze handlowo-usługowymi oraz mieszkaniowymi.

Przedsiębiorstwo Rydzewski już od ponad 20 lat nieustannie rozwija się i inwestuje, czego przykładem jest najnowszy projekt w Białymstoku - Apartamenty Słonimska.

Apartamenty Słonimska
Inwestycja Apartamenty Słonimska charakteryzuje się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą budynków oraz doskonałą lokalizacją, gwarantującą doskonale połączenie z centrum miasta komunikacją miejską oraz rozbudowaną infrastrukturą zaspokajającą wszystkie potrzeby dnia codziennego.

Realizując Naszą inwestycję dużą wagę przywiązujemy do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność mieszkań, która sprawi, że będą się czuli Państwo jak w domu.

Rydzewski Development
Rydzewski Development
Rydzewski Development
Rydzewski Development