Katalog Firm i Instytucji Wróć

RIO Wellness Club

ul. Antoniukowska 56 lok. 035

15-845 Białystok

tel.85 651 11 00

www.riowellness.club
recepcja@riowellness.club
Czynne: PN - PT: 6.00 - 22.00, SOB: 8.00 - 20.00, NIEDZ: 9.00 - 18.00

Mapa
Opis:

U nas można przeprowadzić analizę składu ciała i otrzymać porady dietetyczne.

Wszyscy pragniemy jak najdłużej zachować zdrowie, młodość i dobrą kondycję. Jednocześnie żyjemy w pośpiechu i stresie, próbując pogodzić życie z intensywną pracą. Wellness to styl życia, dzięki któremu możesz w pełni zadbać o swoją kondycję, zdrowie, pogodę ducha i dobre relacje z ludźmi.

Zajęcia w RIO Wellness są ukierunkowane na osiągnięcie konkretnych rezultatów - wszystkie cele formułowane są indywidualnie dla każdego Klienta, bo każdy z nas jest osobą o odmiennych potrzebach, motywacjach i oczekiwaniach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii trening staje się łatwy i przyjemny, a nasze cele osiągamy szybko i skutecznie.

W naszym klubie czeka na Ciebie profesjonalna kadra - wykwalifikowani specjaliści, którzy w RIO realizują swoje pasje i rozwijają zainteresowania. Zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc z ich strony.

Cechą wyróżniającą Rio Wellness spośród wielu innych klubów jest przyjazna atmosfera - tutaj spotykają się ludzie otwarci, przyjaźni, z pozytywnym podejściem do życia. Dlatego zajęcia w RIO Wellness Club to nie tylko sposób na zdrowie i dobrą kondycję, ale również wielka przyjemność.

Z tego względu, że człowiek jest integralną całością, nie można oddzielić zdrowia od dobrego samopoczucia. RIO Wellness Club oferuje rozwiązania, które pozwalają zadbać o wszystkie aspekty Twojej kondycji.

Pomyśl, jak możesz zmienić jakość Twojego życia i znajdź własną drogę do tej równowagi. Przekonaj się, co możesz osiągnąć w RIO Wellness Club.

Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/RioWellnessClub

RIO Wellness Club
RIO Wellness Club
RIO Wellness Club
RIO Wellness Club