Koncerty muzyki poważnej

Wróć
Uwaga: impreza już się odbyła.

Retransmisja opery Holender tułacz

2020-10-18
Termin: 2020-10-17 - 2020-10-18
Retransmisja opery Holender tułacz; w ramach cyklu The MET: live in HD została przeniesiona na inne terminy:

10 października godz. 18:55 – retransmisja przełożona na 17 października godz. 18:55

14 października 18:55 – retransmisja przełożona na 18 października godz. 17:00.


Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 9 października, zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej, wydarzenia kulturalne w przestrzeni zamkniętej mogą się odbywać z udziałem 25 proc. publiczności. OiFP udostępni widzom co czwarte miejsce na widowni. W związku z obowiązkiem usadzenia widzów co czwarte miejsce, obsługa widowni wskaże miejsce do zajęcia zgodnie ze strefą cenową na bilecie, możliwie blisko zakupionych miejsc.

➡️ Bilety na przeniesione wydarzenia, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić zgodnie z pkt 3 regulaminu OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/. Zwrot biletu może nastąpić wyłącznie za okazaniem dokumentu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Bilety na na przeniesione wydarzenia, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do dnia 30 października. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu dołączając bilet elektroniczny oraz prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

➡️ Zwroty biletów grupowych mogą być zrealizowane wyłącznie przez osoby, które wykupiły wcześniej bilety grupowe (przelew, gotówka, wpłaty na konto).

Holender tułacz - słynne dzieło Wagnera, które nie doczekało się póki co scenicznej premiery rozpocznie I część sezonu The MET: live in HD sezon 2020-21. Pierwsza część będzie wypełniona retransmisjami znakomitych spektakli z dorobku The Met.

Inspiracją do napisania opery Der Fliegende Holländer była dla Wagnera nowela pod tym samym tytułem, ale być może piętno odcisnęła także nieoczekiwana ucieczka na statku, którą odbył kompozytor. Los nieśmiertelnego i przeklętego zarazem żeglarza – tułacza porusza widzów od pokoleń. Klątwę może zdjąć tylko miłość kobiety, a więc jest to bez wątpienia dzieło przesycone pragnieniami. I wspaniałą muzyką.

Miejsce imprezy