Katalog Firm i Instytucji Wróć

Rebeca - Podologia i Kosmetologia Marta Pankiewicz

ul. Radzymińska 24 lok. 31

15-863 Białystok

tel.602 744 815

www.rebeca.pl
salon@rebeca.pl
Czynne: PN - PT: 11.00 - 18.00, SOB: do uzgodnienia
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Rebeca - Kosmetologia i Podologia to miejsce dla osób ceniących sobie jakość usług i higienę.

Oferujemy szeroki zakres pielęgnacyjnych usług kosmetycznych. Pracujemy przy użyciu prestiżowych kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych amerykańskiej marki ARTISTRY. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem ekskluzywnej francuskiej marki PAYOT.

Specjalizujemy się w PODOLOGII - terapeutycznej i profilaktycznej pielęgnacji stóp. Nasz profesjonalnie przygotowany personel zatroszczy się o Twoje stopy oraz nauczy Cię, jak dbać o nie w domowym zaciszu.

5 marca 2005 r. z ogromnej pasji do kosmetologii Marta Pankiewicz (Mogielnicka) założyła Salon Kosmetyczny Rebeca. 7 marca 2008 roku poszerzyła zakres usług o podologię - specjalistyczną pielęgnację stóp. Od tego czasu Salon Rebeca, jako pierwszy na Podlasiu, współpracuje z twórcami Powszechnego Programu Profilaktycznego Zdrowe Nogi, który ma na celu poszerzanie świadomości w zakresie pielęgnacji stóp - podologii.

Od maja 2015 roku Salon zmienił siedzibę oraz nazwę na Rebeca - kosmetologia i podologia. Mieści się w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej 24 na parterze, w lokalu nr 31. Wyposażony jest w autoklaw (sprzęt do sterylizacji narzędzi), frezarki z pochłaniaczem pyłów oraz z systemem spryskującym niemieckiej marki Gerlach Technik i specjalistyczne, elektryczne fotele podologiczne, które zapewniają komfort osobom w każdym wieku.

Zawód podologa zobowiązuje nas do stałego poszerzania wiedzy z wielu dziedzin medycyny, takich jak: dermatologia, diabetologia, ortopedia, neurologia, chirurgia, flebologia i angiologia. Zaburzenia w obrębie kończyn dolnych często skutkują zmianami w postaci nagniotków, odcisków, pęknięć i rozpadlin, grzybicy stóp i paznokci, czy też wrastania paznokci.

Jeżeli zauważyliście takie problemy u siebie - nie przejmujcie się - jesteśmy po to, aby Wam pomóc! Wykonujemy również rekonstrukcje uszkodzonych płytek paznokciowych.

Robimy wszystko, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Ze szczególną dokładnością dbamy o czystość i higienę, korzystając z najwyższej jakości środków do dezynfekcji firmy Medilab i Anios Laboratories. Stosujemy sterylne narzędzia, posiadamy stanowisko do ich sterylizacji z autoklawem. Stosujemy również wysokiej jakości kosmetyki, aby dać Wam gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i dobrego samopoczucia.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza regularnie zdobywana na licznych szkoleniach oraz stosowanie specjalistycznych narzędzi i kosmetyków pozwalają nam zapewnić profesjonalną obsługę najbardziej wymagających Klientów. Wiedzę i umiejętności naszego personelu potwierdzają liczne certyfikaty.

W roku 2008 Marta Pankiewicz, właścicielka Gabinetu Rebeca, zajęła się ortonyksją – działem z dziedziny podologii dotyczącym wrastania paznokci.

Od 2009 roku pobiera materiał mykologiczny z płytek paznokciowych zajętych grzybicą, który następnie wysyła do badania PediMyk w kierunku grzybicy.

W roku 2014 wprowadziła usługę wykonywania indywidualnych ortez, aby sprostać potrzebom osób borykających się z deformacjami w obrębie palców stóp.

W 2016 roku poszerzyła ofertę o profilaktyczne obuwie dla dorosłych.

Od 2017 roku współpracujemy z białostocką Poradnią Stopy Cukrzycowej USK.

Wasze samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Nasz personel zatroszczy się o każdy Wasz problem tak, abyście z naszego gabinetu wyszli zadowoleni, odprężeni i piękniejsi.

Pozdrawiamy :)

Rebeca - Podologia i Kosmetologia Marta Pankiewicz
Rebeca - Podologia i Kosmetologia Marta Pankiewicz
Rebeca - Podologia i Kosmetologia Marta Pankiewicz
Rebeca - Podologia i Kosmetologia Marta Pankiewicz