Katalog Firm i Instytucji Wróć

Pracownia Nowy Świat

ul. Wasilkowska 85/1

15-118 Białystok

tel.85 742 36 46tel.796 526 640

www.lustrowramie.pl
kontakt@lustrowramie.pl
Czynne: PN – ŚR: 9.00 - 17.00, CZW: 8-17, SOB: 10.00 - 14.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Naszym klientom oferujemy możliwość zakupu luster na wymiar.

Wykonujemy lustra: dekoracyjne, stylizowane, ornamentowe, łazienkowe, klasyczne, minimalistyczne, współczesne, stojące, kosmetyczne, lustra podświetlane LED oraz lustra piaskowane.

Na naszą ofertę składa się szeroki wybór listew drewnianych - od listew prostych, minimalistycznych, aż po listwy ornamentowe. Listwy posiadają różne wymiary oraz różne wykończenie. Wykonane są z drewna sosnowego, lipowego i egzotycznego. Są to najwyższej jakości listwy producentów krajowych, jak i zagranicznych. Proponujemy szeroką gamę wzorów listew o zróżnicowanym profilu, kolorystyce, zdobnictwie i fakturze. Wśród oferowanych listew znajdują się wzory w wielu tonacjach kolorystycznych, profilowane, w stylach klasycznym, nowoczesnym, zdobione lub bez zdobień.

W naszym serwisie znaleźć mogą Państwo ramy do wnętrz tradycyjnych, stylowych oraz nowoczesnych mieszkań, urzędów, biur, banków, placówek handlowych, hoteli i restauracji.

Jednym z naszych celów jest dotarcie do projektantów wnętrz, jak i osób urządzających własne wnętrza. Jesteśmy otwarci na współpracę przy projektowaniu podświetlanych luster na indywidualne zamówienie. Oferujemy możliwość odebrania lustra na miejscu, jak i wysyłkę na wskazany adres. Na stronie oferujemy tylko wybrane wzory listew. Pełna oferta wzorów listew znajduje się w naszej siedzibie.

Lustra na wymiar:

  • w ramie,
  • podświetlane,
  • fazowane.

Zapraszamy

Pracownia Nowy Świat
Pracownia Nowy Świat
Pracownia Nowy Świat
Pracownia Nowy Świat